Традиція кидання букету нареченої в сучасній інтерпретації

Традиція кидання букету нареченої в сучасній інтерпретації

Думаю, традиція кидання букету нареченої є знайомою кожному. Жодне весілля не обходиться без цього обряду. Більше того, для багатьох незаміжніх подруг нареченої цей момент весілля є одним з найбільш яскравих і довгоочікуваних. Адже для незаміжньої дівчини піймати цей букет значить знайти удачу в особистому житті і надію на швидке весілля. Традиційний спосіб кинути букет за останні роки знайшов нові інтерпретації.

Наприклад, ви можете заздалегідь приготувати довгі кольорові стрічки, які дорівнюють кількості незаміжніх подруг. Кінець однієї стрічки прив’язується до букета, інші обмотуються довкола нього. Наречена тримає букет зі стрічками в руках. По команді дівчата розбирають і тягнуть їх. Найщасливішою буде та, чия стрічка виявиться прив'язаною до букета.

Подруги утворюють коло і починають водити хоровод під музику, а наречена стоїть в центрі. Вона, закривши очі, теж кружляє, але в протилежному напрямку. Як тільки мелодія перерветься або хто-небудь з присутніх подасть умовний сигнал, всі зупиняються. Наречена відкриває очі і віддає свій букет дівчині навпроти. Цей спосіб є варіантом слов'янської традиції, під час якої наречена одягала на голову подруги свій вінок.

Складений букет - це відмінний спосіб порадувати декількох подруг відразу. Замовляється копія весільного букета, яка складається з декількох окремих частин. Обов'язково потрібно перед кидком розв'язати скріпну стрічечку, щоб міні-букети розлетілися в різних напрямках. Якщо не попереджати подруг про такий сюрприз, вам гарантовані їхні радісні посмішки і захват.