Тости на весілля від дружки

Тости на весілля від дружки

У день свята дружка найперша приходить в будинок нареченої для того, щоб допомогти їй одягтися і привести себе і свої думки в порядок. Головне завдання дружки полягає в тому, щоб заспокоїти наречену. Саме дружка повинна зустріти нареченого і провести обряд викупу. Потім, коли починається застілля, обов'язково повинні бути вимовлені тости на весілля.

Коли гості починають вітати новоспечену сім'ю, то дружка повинна привітати молодих першою після батьків, а потім вона допомагає нареченій приймати квіти. Всі ми чудово знаємо, що жоден весільний банкет не обходиться без виголошення тостів. Розумні думки, повчальні притчі, а найголовніше - щирі побажання, завжди важливі і дуже потрібні! Тости від обох дружок на весіллі - це неодмінна частина банкету, так як вони є головними помічниками тамади, який проводить торжество.

Всім відомо, що тости найчастіше будуються за певними правилами. Наприклад, хороший тост ніколи не повинен бути занадто довгим і страшенно нудним, так як весілля - це щасливе і веселе свято. Тости дружки повинні бути максимально конкретними, тому постарайтеся виразити свою думку в декількох реченнях. Завжди пам'ятайте, що тости з гумором змусять посміхнутися всіх присутніх гостей і звернути увагу на ваші слова.

Як вже було сказано трохи вище, хороша дружка повинна заздалегідь заготовити кілька тостів. Наприклад, звичайний, романтичний і головне від душі. Так дружкам доведеться не раз підняти келих за новоспечену сім'ю. Наприклад, звичайний тост може звучати так: «Кажуть, що в щасливих, ідеальних сім'ях чоловік - голова, а от дружина - це серце. Так піднімемо ж свої повні келихи за те, щоб наречені наші не знали в своєму сімейному житті ні серцевих, ні головних болів!»

Як приклад романтичного тосту можуть бути і такі слова «Я цілком впевнена, що кожна жінка повинна бути справжньою Євою, яка вміє створити навколо себе рай. У її будинку панують кохання, веселощі і дружба. Як відомо всім нам ще з дуже давніх часів, жінка завжди вважалася берегинею затишку і домашнього вогнища. Так вип'ємо ж за майбутню господиню, і за те, щоб ваш будинок завжди радував наші серця!»

Тост від душі може бути і таким: «Дорогі друзі, ви навіть не уявляєте, як я за вас рада. Сьогодні ви офіційно стали сім'єю, тепер вам удвох потрібно пережити величезну кількість яскравих моментів. Хочеться додати, що ваше одруження мені так сподобалося, що я з завтрашнього дня, хоча ні, навіть вже з сьогоднішнього, займуся пошуками другої половинки! А вам я хочу дати такий наказ: не втрачайте того щастя, яке вас оточує сьогодні!»