Тематична дівоча вечірка: весело і оригінально

Тематична дівоча вечірка: весело і оригінально

Дівоча вечірка – це свято, під час якого наречені прощаються з дівочим життям. Це свято має давні коріння. Добре, що ця чудова традиція збереглася і до наших днів: майбутні наречені організують веселі вечірки.

Але як зробити, щоб це свято стало по-справжньому незабутньою подією? Організуйте тематичну вечірку!

Дівоча вечірка на заздалегідь обрану тему стане цікавою подією для всіх подруг і для самої нареченої. У якості теми може фігурувати все що завгодно: дівочу вечірку можна провести в стилі Одрі Хепберн або Софі Лорен, у стилі моди 40-х років, або під гаслом "Дівоча вечірка у стилі поганого смаку".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Подбайте про те, щоб дохідливо пояснити всім подругам, чого ви очікуєте від них. Якщо вашою улюбленою героїнею була і залишається Софі Лорен, це не означає, що й усі інші розділяють ваше захоплення. Так що не зайвим буде підготуватися і написати всім запрошеним детальний лист про те, що стане прикметами-пропусками на свято. Так, пишна спідниця може стати символом Софі Лорен, маленьке чорне плаття - Одрі Хепберн.

Підготуйте додаткові розваги, щоб створити настрій, і щоб вашим гостям не довелося нудьгувати. Наприклад, поставте при вході вазу з набором улюблених цитат головного персонажа, щоб кожний гість міг витягнути собі одну навмання і продекламувати вголос.

Якщо ви маєте у своєму розпорядженні достатню кількість часу для підготовки дівочої вечірки, то не полінуєтеся організувати заздалегідь фотосесію зі своїми гостями (це можна зробити як у домашніх умовах, так і в професійній фотостудії). А в день свята прикрасьте приміщення цими кадрами нарівні зі світлинами відомих усім героїнь.

Гарного і яскравого свята!