Театр починається з вішалки, а весільна церемонія ... зі стільців!

Театр починається з вішалки, а весільна церемонія ... зі стільців!

Вибір зроблено: однозначне «НІ» Загсу, і гучне «ТАК» виїзній церемонії одруження на європейський манер. Але якщо з Загсом все просто - приніс документи, подав заяву, сплатив держмито, то, щоб організувати виїзну церемонію доведеться потрудитися.

По-перше, крім усього необхідного в Загсі, треба подбати про ведучого церемонії (зробити замовлення на виїзд в загсі, запросити приватного реєстратора або професійного актора). По-друге, потрібно продумати місце і час, коли в присутності всіх гостей, вас назвуть чоловіком і дружиною. І, по-третє, потрібно оформити місце для церемонії.

Виїзна церемонія складається з не настільки великої кількості елементів декору та конструкцій: арка (деколи аркою може послужити велике гарне дерево або прикрашена альтанка), стіл для реєстрації (не завжди обов'язковий, наприклад, якщо молодята просто дають усні клятви і обмінюються обручками) і стільці для гостей.

Ось стільці якраз і є наймасовішим декором на виїзній церемонії. Стільці для весілля можуть бути як з чохлами, так і без них. Вони можуть бути прикрашені невеликими композиціями з квітів, стрічок або інших елементів декору. Звичайно, можна купити крісла, однак таку покупку варто робити лише тоді, коли Ви знаєте, що в майбутньому якимось чином ці стільці використаєте. В інших випадках – варто орендувати їх у відповідній компанії.

Ми пропонуємо вашій увазі деякі варіанти стільців для виїзної церемонії.

стільці для виїзної церемонії

стільці для виїзної церемонії

стільці для виїзної церемонії