Сумісність знаків зодіаку

Сумісність знаків зодіаку

Не секрет, що багато людей, в більшості своїй жінки, вірять у гороскопи і регулярно читають гороскоп на завтра. Вони знають, які числа і кольори відповідають тому чи іншому знаку зодіаку. Крім цього, багато з них цікавляться питаннями сумісності різних знаків зодіаку. Ми вирішили розповісти вам про те, як приналежність до певного знаку зодіаку впливає на відносини між людьми.

Дуже часто, живучи з батьками, братами і сестрами, ми не замислюємося над тим, через що у нас з ними можуть виникнути великі проблеми. А якщо і починаємо рефлексувати з цього приводу, то їх виникнення ми, як правило, приписуємо фактору родинних зв'язків. Однак наявність або відсутність конфліктів між членами сім'ї або друзями залежить і від їх знаків зодіаку.

Прийнято ділити знаки за природними стихіями: вогонь, повітря, вода, земля. Вогонь - Стрільці, Леви і Овни. Якщо ці знаки будуть жити в одному будинку, то дуже скоро у них виникнуть проблеми - образи, сварки і навіть рукоприкладство. Представники цих знаків дуже запальні і іноді не вміють тримати себе в руках. Саме тому кожна людина, що народилася під одним з цих трьох знаків, знаючи про свої недоліки, повинна бути більш стриманою і великодушною з оточуючими людьми.

Повітря - Водолій, Терези і Близнюки. Компанія носіїв стихії повітря завжди дуже шумна. Саме представники цих знаків відмінно знаходять спільну мову і можуть з легкістю жити під одним дахом. Саме вони є носіями нових ідей, проте люблять іноді створювати безлад.

Вода - Рак, Скорпіон, Риба. Така компанія вважається однією з найбільш нецікавих і короткочасних, так як знаки води рано чи пізно втомлюються один від одного. У такій сім'ї повинен з'явитися представник вогню, який буде тримати інших у тонусі.

Земля - Телець, Діва, Козеріг. Сімейні знаки. У кожного з них завжди є свій маленький «склад», де лежать їхні дорогі речі і гроші. Якщо такі люди переважають у вашому домі, то можна точно сказати - ви завжди будете жити в достатку».