Стильні браслети Шамбала (Shamballa) - хранителі сили, енергії та кохання!

Стильні браслети Шамбала (Shamballa) - хранителі сили, енергії та кохання!

Цього року надзвичайно популярним стали браслети Шамбала. Ці прикраси носять практично усі знаменитості і просто успішні люди. До речі, купити браслеты шамбала тут можна без проблем, підібравши собі найкращу модель. Але сьогодні ми вирішили розібратися, в чому ж криється секрет цих дивовижних прикрас?

Шамбала - це загублене міфічне королівство в Гімалайських горах. За легендами, в цьому місці має значення тільки духовна складова, фізичні ж форми безглузді. Шамбала символізує душевний спокій, безмежне щастя, внутрішню гармонію і свободу. Саме тому, браслети Шамбала – це такі споконвічно особистісні символи, як карма, внутрішній світ, спокій і щастя. Браслети Шамбала захищають людину від негативного впливу зовнішнього світу, дають силу своєму власнику для подолання життєвих труднощів, заряджають позитивною енергією, приносять відчуття внутрішнього спокою і затишку.

Браслети Шамбала можуть бути зроблені з різного матеріалу, але призначення одне - заспокоїти, додати впевненості, захистити, і звичайно-ж прикрасити свого володаря. Браслет на зап'ясті є окрасою, яка додає впевненості, сприяє самовираженню, характеризує романтичні риси характеру або свідчить про солідність людини.

Стильні браслети Шамбала (Shamballa) - хранителі сили, енергії та кохання!

В міфи, як і в своє майбутнє, можна вірити чи ні, але подивившись на зап'ястя великих бізнесменів, голлівудських зірок і східних шейхів, ми помітимо що всі вони, періодично носять браслети Шамбала.

Стильні браслети Шамбала (Shamballa) - хранителі сили, енергії та кохання!

Ці прикраси сповнені магії і загадковості, кохання і сили, яку їм надає центральна намистина - зірка Шамбала в оточенні блискавок, представлених макраме. Згідно з тибетськими традиціями, зірка представляє собою жіночу енергію всесвіту, а блискавка - чоловічу вогненну силу творіння. Тому прикраса Шамбала - це не просто ультра модний тренд 2012 року, а й наповнений сакральним змістом оберіг.

Першими шанувальниками цих прикрас стали, звичайно ж, знаменитості. Бред Пітт, Анджеліна Джолі, Періс Хілотон, Бейонс, Джей Зі, і багато інших, не залежно від статі, вони вже мають браслети-амулети Шамбала.

Стильні браслети Шамбала (Shamballa) - хранителі сили, енергії та кохання!

Однак не тільки бажання наслідувати своїх кумирів чи магічні властивості змушують тисячі людей по всьому світу купувати браслети, натхненні стародавніми буддійськими традиціями. Різноманітність стилів і кольорів, а також можливість доповнити їх аксесуарами на Ваш смак, роблять браслети Шамбала найбільш стильною новинкою цього року, яка зберігає вашу енергію, силу і кохання.

Кожному із знаків зодіаку відповідає свій колір, який не тільки піднімає настрій, але й залучає удачу, щастя, благополуччя, створює сприятливу ауру.
ОВЕН: рожевий, зелений, (всі яскраві кольори)
БЛИЗНЮКИ: рожевий, зелений, (всі яскраві кольори)
ТЕЛЕЦЬ: рожевий, зелений, (всі яскраві кольори)
РАК: білий і блакитний
ЛЕВ: рожевий і всі яскраві кольори
ДІВА: білий, блакитний, рожевий, зелений
ТЕРЕЗИ: темно-блакитний, зелений, колір морської хвилі, пастельні тони
СКОРПІОН: червоний (всі яскраві кольори)
СТРІЛЕЦЬ: синій, блакитний, помаранчевий
КОЗЕРІГ: зелений, синій
ВОДОЛІЙ: синій, білий
РИБИ: синій, блакитний, зелений