Що подарувати на золоте весілля?

Що подарувати на золоте весілля?

Золоте весілля - одна з тих річниць, які святкуються найбільш пишно і урочисто, оскільки зустрічають цей ювілей тільки деякі вибрані пари, які прожили цілих півстоліття пліч-о-пліч. Ви щаслива людина, якщо на вашому життєвому шляху зустрілася така пара, і подвійно щаслива - якщо вас запросили на таке свято.

У цей день прийнято дарувати подарунки із золота або позолочені вироби - подружжя обмінюється новими обручками, а гості проявляють всю свою повагу і захоплення цією парою.

Звичайно, подарунок на золоте весілля в першу чергу визначається матеріальним становищем людини, що робить подарунок - вироби зі справжнього золота зовсім недешеві і не кожному по кишені. Якщо немає можливості придбати дорогу якісну річ, краще не розмінюватися на підробки або дешеві низькопробні вироби, а піднести дорогий букет або виготовити подарунок власноруч - такі подарунки також мають високу ціну.

Не всі люди поділяють думку щодо суворої відповідності подарунків до символічності певної дати весільного календаря. Це зовсім непогано, навпаки - завдяки такій точці зору ювіляри отримують більше різноманітних подарунків, оскільки тут надається великий простір фантазії дарувальника.

Універсальним подарунком на 50-річну річницю з дня весілля стануть путівки на двох на базу відпочинку або санаторій. Потрібно врахувати, що в ті матеріально важкі часи, коли зароджувалася їхня сім’я, молодята не мали можливість не тільки здійснити весільну подорож, але навіть гідно відзначити день весілля. Тому «медовий місяць» в санаторії, хоч і запізнілий, дозволить подружжю надолужити втрачені можливості, насолодитися спільним перебуванням і підлікувати власне здоров’я. Такий досвід вже не один рік використовують наші східні сусіди. Наприклад, санатории Кисловодска користуються великою популярністю серед пар, і діти дуже часто дарують своїм батьками путівки в такі заклади.

Подарунки на золоте весілля можуть символізувати саму дату - 50-річчя подружнього єдності. Згадка пам'ятної цифри в оформленні подарунків або банкетного залу принесе літньому подружжю багато приємних хвилин:

  • 50 красивих троянд на довгих стеблах, подарованих дружині,
  • 50 повітряних кульок з цією датою,
  • 50 шоколадних медалей в обгортці із золотої фольги або одну велику для ювілярів з написом «50 років разом»,
  • пара футболок з написами на тему свята - все це зробить свято справді незабутнім.

В оформленні залу для проведення свята може взяти участь вся сім'я - від дорослих, яким під силу скласти цікаві фотоколажі з ключових моментів життя сім'ї з півстолітнім стажем, до маленьких онуків або правнуків, що продемонструють свої художні таланти в оформленні вітальних плакатів і листівок.