Що подарувати на весілля?

Що подарувати на весілля?

Отже, вас запросили на весілля і ви починаєте шукати і роздумувати про те, що можна подарувати. Але ж ви не просто хочете зробити подарунок на весілля молодим, але і бажаєте зробити це красиво і оригінально. Наші поради вам в цьому точно допоможуть.

Не варто вірити тим, хто говорить, що дарованому коневі в зуби не дивляться. Дивляться, та ще як! Тим більше на такому заході як весілля, подарунки - одна з головних традицій весільного торжества.

Що прийнято дарувати на весілля?

На весілля прийнято дарувати речі, які допоможуть налагодити побут молодої сім'ї. Тому до вибору подарунка підходити слід ретельно. Якщо ж ви не впевнені у виборі подарунка, то має сенс не купувати річ, а поступити простіше, тобто піднести в дар якусь суму грошима. Гроші можна вручати в конверті, але існують більш оригінальні способи дарування грошей. Наприклад, купюри можна помістити в банку, навіть півлітрову, і, загорнувши її кришкою, піднести в такому вигляді нареченому і нареченій. На банці можна зробити напис: «Зберігайте гроші в ощадних банках». Є й інші способи. Ваше почуття гумору обов'язково оцінять як молодята, так і всі гості.

Що можна подарувати молодятам на весілля:

  • Гроші
  • Побутова техніка (кухонний комбайн, праска, міксер, кавоварка, електрочайник, LCD телевизор, холодильник тощо)
  • Красива постільна білизна
  • Красивий посуд (чайний сервіз, столовий сервіз та ін.), сувеніри з фарфору, столове срібло.
  • Плед, килими, постільні приналежності.
  • Фотоапарат, відеокамера.
  • Меблі.

Пам'ятайте, що всі подарунки повинні бути красиво упаковані, оформлені стрічками, красивими бантами, квітами, намистом. Зробіть так, щоб навіть упаковка вашого подарунка викликала захоплення у молодят.