Що подарувати на новосілля?

Що подарувати на новосілля?

Звичаї дарувати подарунки прийшли до нас з давніх часів. Новосілля - це велика подія, яка приносить радість господарям житла. Будівництво, ремонт залишилися в минулому, наступають довгоочікувані дні спокійного життя в новому домі. У процесі ремонту Ви вже встановили велику техніку - газову колонку, водонагрівачі, витяжки, пральну машину та кондиціонери. Що ж замовити друзям і родичам на новосілля, щоб завершити облаштування побуту.

Гості можуть об'єднатися і зробити подарунок один, але значущий, скажімо домашній кінотеатр. Такий подарунок буде впродовж довгих років приносити радість. Це повний комплект, який перетворює звичайну кімнату в справжній кінозал. Домашні кінотеатри вибирають за кількома критеріями. У великому приміщенні для якісного розподілу звуку і повноти сприйняття картинки краще купити потужну акустику, LCD або плазмовий телевізор з великим екраном, а також додаткове устаткування - CD і DVD програвач, AV-ресівер, сабвуфер. Зверніть увагу на те що, плазменные телевизоры киев є надзвичайно різноманітними, і Вам знадобиться допомога консультанта, щоб зробити правильний вибір. В даний час великим попитом користуються цифрові стандарти DOLBY DIGITAL і DST. Принципово нове звучання забезпечується за рахунок розподілу звуку на кожну з 6 колонок. Створюється ефект присутності в просторі екрана телевізора. AV-ресівер виконує функцію розподілу звуку і зображення. З'єднується він через спеціальний роз'єм і забезпечує максимально точне зображення, передачу повної колірної гами. Савбуфер - невід'ємна частина кінотеатру, саме він відтворює і відтворює всі звукові ефекти, видаляє низькі частоти, зменшує спотворення звуку, створює динамічний і реалістичний звук.

Великий асортимент різноманітного дизайну дозволяє вибрати систему, яка гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр і зможе доповнити обстановку у Вашому будинку або квартирі. Купівля домашнього кінотеатру вимагає спеціальних знань, тому краще звернутися до фахівців, які підберуть потрібну модель, а також встановлять всю систему у Вашому будинку. Ґрунтовно підійдіть до вибору, щоб в подальшому насолоджуватися якістю звуку і картинки.