Що подарувати молодятам?

Що подарувати молодятам?

«Що подарувати молодятам?» - Запитуємо ми себе перед святом з'єднання двох сердець. Але ж так хочеться купить подарок, який буде радувати і запам'ятається надовго. Прикладіть трохи зусиль і все вийде.

Гроші, напевно, один з кращих подарунків молодятам. Адже тоді вони зможуть самі розпланувати свої витрати і придбати все те, що так необхідно. А Ви можете уникнути дарування третього за рахунком набору каструль чи п'ятого постільного комплекту.

Дарувати гроші красиво теж потрібно вміти. Щоб саме ваш подарунок запам'ятався, можна прикласти спеціальний гарний конверт-листівку, написавши в ньому найтепліші побажання. А можна прикласти конверт до невеликого презенту, статуетки або рамки з пам'ятним гравіюванням.

А може, Вам відомо, що молодята мріють про барвистий феєрверк на весілля, запрошення знаменитого артиста або інший сюрприз. Що подарувати молодятам в цьому випадку? Тоді можна виступити спонсором весілля і подарувати елемент урочистості, який вони не могли собі дозволити. Можна скооперуватися з деякими гостями, якщо для вас одного це дорогувато. Така подія запам'ятається надовго.

Подаруйте на весілля молодятам незабутню першу шлюбну ніч і замовте для них шикарний номер в готелі. Про такий подарунок бажано сказати заздалегідь, щоб вони могли врахувати його у весільній програмі.

Якщо хочете, щоб ваше привітання пам'ятали довго, даруйте оригинальные подарки в Киеве та речі, які здатні витримати випробування часом. Це може бути добротна красива скатертина, модні меблі, портрет на замовлення по фото, дороге вино з приписом випити на десяту річницю. Такі подарунки викличуть почуття вдячності навіть через кілька років.

Ще кілька ідей про те, що подарувати молодятам

Зробіть медовий місяць молодят ще більш барвистим. Можливо, Вам вже доводилося бувати в тому місці, де пара буде відпочивати. Тоді хорошим рішенням стане подарунковий сертифікат молодятам на відвідування ресторану чи спа-процедур. Відмінним презентом буде відеокамера для записів на пам'ять або путівник з сюрпризом всередині у вигляді грошей.

«Що подарувати молодятам на весілля?» - Питання, яке слід добре обдумати, зваживши всі «за» і «проти». Багато можна зробити приємних несподіванок в день одруження, проте варто пам'ятати, що Ваш подарунок повинен викликати радість, в першу чергу, в вас самих. Ні в якому разі не варто дотримуватися правила «не гірше, ніж у людей» і витрачати на розкіш більшу частину свого бюджету або влазити в борги. Адже багато хто так робить, завдаючи незручності собі і вважаючи, що тепер молоде подружжя зобов'язане їм до кінця життя. Так що будьте розсудливі, випробовуйте щиру радість від процесу, і тоді ваше привітання завжди буде найкращим!