Що подарувати хлопчику у 7 років?

Що подарувати хлопчику у 7 років?

В 7 хлопчики відчувають себе вже досить просунутими школярами. Вони почувають себе важливими і вже досить дорослими людьми, тому їм хочеться дорослих подарунків, які будуть нагадувати світ дорослих. Хлопчикові 7 років можна подарувати речі, котрі якимось чином пов'язані зі школою. Приміром , мікроскоп, телескоп, археологію, астрономію чи анатомію для дітей, тобто будь-які шкільні приналежності, з якими буде цікавіше та ефективніше вчитися. Для розвитку мислення і логіки найкраще подарувати дитині розвиваючі настільні ігри, наприклад купить манчкин.

Безпрограшним варіантом дотепер залишаються такі дитячі іграшки, як машинки, літаки, кораблі, замки, підводні човни, радіокеровані і механічні іграшки, роботи чи набори героїв з різних популярних на сьогоднішній день фільмів і мультиків.

У справжніх шпигунських іграх не можна обійтися без спеціальної апаратури, до її складу входять, наприклад, шпигунський годинник Spynet. Це одни з найсучасніших гаджетів. У цей прилад входять: шпигунський годинник з функцією відео (320×240), фото та аудіо запису, секундомір, детектор правди, таймер та будильник. На ньому можна зробити приблизно 2000 фотографій, записати 3 години аудіо записів і більш 20 хвилин відео. У комплекті з годинником перебувають так само 3D Spy- Карта, Usb- Адаптер і докладна інструкція російською мовою .

Однією з найбільш популярних іграшок, скоріше за все, вже котре десятиліття підряд є конструктор Лего. На сьогоднішній день існують найрізноманітніші ігри та конструктори від компанії LEGO, крім цього, продаються різні аксесуари, одяг та інші приємні дріб'язки. Дитина, граючи, буде одержувати гарний настрій і позитивні емоції, тому що він буде сам створювати цілі світ своїми руками. Іграшки ЛЕГО сприятливим чином впливають на розвиток дрібної моторики малюка, логічного мислення та пам'яті. Головним їхнім плюсом є те, що вони виготовлені з безпечного та якісного матеріалу.

Сучасних дітей дуже важко здивувати, тому супермодним хлопчикам потрібно дарувати роботи. Зараз такі іграшки найчастіше використовують штучний інтелект і грають один з одним. Наприклад, роботи-іграшки від компанії Wowwee мають широкий набір функцій і дуже популярні в усьому світі. Цей виробник випускає величезну кількість усіляких роботів-іграшок: у вигляді людей, динозаврів, диких тварин, комах, з пультом дистанційного керування чи сенсорними датчиками. Вченими з NASA на основі досягнень прикладної робототехніки був розроблений знаменитий робот Robosapіen.