Що подарувати дівчині на день народження?

Що подарувати дівчині на день народження?

Для багатьох хлопців вибір презенту - великий стрес. Вони не розуміють, що ще можна подарувати своїй коханій дівчині, у якої вже є все необхідне. Починаються нескінченні запеклі походи по різноманітним магазинам, атаки всіх знайомих з питанням "що подарувати дівчині на день народження", вивчення інтернет-ресурсів, присвячених цій темі ... Основна частина таких ресурсів - інтернет-магазини, що рекламують власні товари. Банальні і не дуже. Перегляд асортименту таких магазинів може зародити у вашій свідомості цікаву думку, але краще все-таки краще визначитися заздалегідь - що саме вам потрібно купити? Які магазини дивитися? Як зробити це свято незвичайним?

Подарунки можуть умовно ділитися на практичні, оригінальні, романтичні, веселі і просто красиві. Що подарувати дівчині на день народження, якщо вона цінує лише практичність і надійність презентів?

З такими дівчатами найскладніше. Якщо ви не знаєте, що їй зараз потрібно, поновіть її старі речі. Подаруйте нову парасольку, гаманець, сумочку, набір для душу, парфуми або телефон. Якщо вам хотілося б зробити свій презент небанальним - підключіть трохи фантазії. Нехай в цій простій практичній речі буде зберігатися невелика родзинка. Нехай на звичайній парасолі будуть надруковані ваші імена або навіть ваші фотографії.

Що подарувати дівчині на День Народження, якщо вона любить оригінальні подарунки? Оригінальність - поняття суб'єктивне. Хтось буде в захваті від стрибка з парашутом, комусь потрібно покататися на верблюдах, хтось оцінить пропозицію відвідати страусину ферму, а для когось найоригінальнішим подарунком виявиться звичайний кактус у незвичайному горщику. Відвідавши сайти оригінальних подарунків, ви розгубитеся від такого вибору. Тут вам запропонують і сеанс обливання шоколадом, і майку з вбудованим синтезатором, і постільну білизна зі зображенням двох скелетів. Головне, не перемудрувати з оригінальністю. Все-таки, подарунок дівчині повинен залишатися теплим і романтичним, щоб вона не забула про нього через кілька днів.

Те ж саме можна сказати і про веселі подарунки і подарунки-розіграші. Величезна пляшка горілки із карколомним написом; універсальні ручки з безліччю функцій і із зникаючим чорнилом ... Все це добре дарувати друзям, але не коханій дівчині, яка чекає чогось особливого.

Що подарувати дівчині на день народження, якщо вона дуже любить красиві сувеніри - статуетки, свічки і свічники, золотисті фігурки? Ваш сувенір повинен нести в собі ваші відносини. Непогано було б використовувати в якості подарунка символ вашої коханої - це може бути статуетка богині, красиве зображення голубів або тварини, ім'ям якого ви любите називати свою дівчину. Відмовтеся від нейтральних зображень знаків Зодіаку і пейзажних картин. Непоганим варіантом будуть красиві кришталеві квіти, але вони можуть погано відбитися на вашому гаманці. Можна подарувати вашій леді витончені свічки або красивий підсвічник - це буде мило і романтично.

Найкращі подарунки для дівчини, які зміцнять ваші стосунки - ті, в яких відображається ваше почуття. Ці подарунки є універсальними для будь-якого віку. Це може бути милий простий теплий шарф, який вона зобов'язана носити холодної осені та ранньою весною. Красивий блокнотик, на сторінках якого ви будете писати про те, як ви її любите. Невелика пальма або фікус, за яким ви вирішите разом доглядати. Маленька фігурка-оберіг, зроблений вашими руками.

Даруйте подарунок з любов'ю, запитайте себе, як би ви змогли довести своє почуття, і вам не доведеться мучитися питанням, що подарувати дівчині на день народження. Кожна дама цінує увагу, а не вартість або оригінальність вашої покупки.

Не забудьте підготувати також красиві слова привітання. На допомогу Вам прийдуть різноманітні сайти, на яких можна знайти безліч привітань у прозовій та віршованій формі, адресованих коханій дівчині, батькам, друзям тощо. Нещодавно я відкрила для себе сайт привітань life-lady.ru. До речі, там є також стихи поздравления сестре с днем рождения.