Що не варто робити в день весілля?

Що не варто робити в день весілля?

День весілля ви будете пам’ятати все своє життя. Ми вже писали декілька порад, що варто зробити в день весілля, щоб отримати приємні спогади в майбутньому. В цій статті ми хотіли продовжити цю тему і запропонувати вам декілька порад, що не варто робити в день весілля.

Не зловживайте алкоголем завчасно! Здавалося б, це очевидна порада, але знову ж, так легко захопитися. Відмовляйте собі в цьому доти, поки не закінчаться танці і особливі тости. Ви ж не хочете спіткнутися на танцмайданчику!

Велика помилка молодят – не приділяти уваги своїм гостям. Безумовно, це може бути складно зробити з великою кількістю гостей, але тоді навіщо запрошувати гостей, якщо ви не можете приділити їм ні хвилинки? Поспілкуйтеся з кожним столом після того, як перекусите, або знайдіть хвилинку, щоб просто обійняти їх.

Не розпорошуйтеся на купу дій! Спроба запланувати день весілля до секунди просто не працює. День стане пустим, тому просто пливіть за течією, інакше ви можете пропустити спілкування з гостями і просто не встигнете повеселитися. Складіть для себе основну частину, але інше нехай іде своєю чергою.

Не спізнюйтеся! Ця порада перетинається з вищесказаним, але ми б хотіли звернути Вашу увагу на це. Постарайтеся зробити макіяж і зачіску вчасно, щоб у вас залишилося трохи часу, щоб просто розслабитися.

Не організовуйте все самостійно! Якщо ви не користуєтеся послугами весільного агентства, то розподіліть обов’язки між близькими друзями та родичами.

Не забудьте просто розслабитися і насолодитися святом! День минає так швидко!