Що люблять читати жінки?

Що люблять читати жінки?

Сучасні дівчата і жінки більше цікавляться закрученим сюжетом серіалу, а не співпереживають героям книг. І тільки сидячи в транспорті або на пляжі представниці жіночої статі починають замислюватися про те, що б такого почитати. На жаль, у туристів і пасажирок маршруток рідко можна побачити в руках шедеври класичної літератури. Невблаганна статистика показує, що сьогодні жінки все частіше читають журнали і легкі детективи чи любовні романи (не класику). Невже класична література знецінюється в наші дні? Чому жінки стали захоплюватися «бульварною літературою»? Давайте розглянемо найпопулярніші літературні жанри, які обирає прекрасна половина людства.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що почитати нареченій перед весіллям?

Всім відомо, що жінки дуже цікаві, тому їм дуже цікаво читати книги з дуже закрученим сюжетом. Жінкам набридло мріяти і занурюватися у фантазії, хочеться на ділі застосувати свою неординарну логіку, мислення та інтуїцію. Детективи відмінно допомагають відволіктися від домашніх справ. Користуються популярністю також твори Эдуарда Тополя.

Існують історичні та сучасні любовні романи. Історичні показують все благородство і, в той же час, заборонену пристрасть. А от сучасні допомагають зрозуміти, що в цьому жорстокому світі все ж таки є рідна душа і головне не здаватися... Але всі романи однотипні, тому читати їх можна не замислюючись і сильно не вникаючи в сюжет.

ДІЗНАЙТЕСЯ: Чи можна читати перед сном?

Жінки люблять переживати емоції повторно, тому і перечитують свої улюблені класичні твори по кілька разів. Класика - ідеальна, незважаючи на те, що світ і технології йдуть уперед, переживання і життєві ситуації залишаються незмінними. Але, на жаль, всі вищеперелічені жанри читають жінки від 30 років. У наш час зовсім мала частка молоді віддає перевагу класиці або любовним романам. У кращому випадку молоді дівчата дивляться фільми, поставлені за мотивами творів. Що читають молоді дівчата?

Сучасна молодь віддає перевагу, немає, просто марить, вампірськими сагами, фантастикою, містикою, фентезі. Але дану літературу швидше за все можна назвати "фаст-фудом" у світі книг. Сьогодні такі книги популярні - а завтра про них ніхто не згадає. Так само все більше молоді віддає перевагу аудіо-книгам. Таку книгу можна слухати, коли стоїш в заторі, йдеш по вулиці або перед сном. Це дуже зручно. Хочеться так само відзначити, що паперові книги теж починають зникати, зараз всі молоді дівчата і хлопці використовують для читання мобільні телефони, електронні книги, айпади... Ніхто не хоче носити в сумці томик на 600 сторінок.