Секрети краси нареченої

Секрети краси нареченої

Якщо ви готуєтеся до урочистого дня або поки роздумуєте про весілля, вам не завадять корисні поради. Якщо ви хочете бути дійсно прекрасною нареченою, прислухайтеся до рекомендацій експертів.

Не робіть радикальних змін у зовнішності (наприклад, не міняйте колір волосся). День перед весіллям - не найкращий час для експериментів. Ви будете краще виглядати і впевненіше почувати себе, залишаючись самою собою. Якщо вам дуже хочеться пофарбувати волосся перед весіллям, змініть колір на один або два тони. І робіть це за кілька днів, щоб звикнути до нового вигляду.

Якщо ви хочете виглядати свіжою та засмаглою на весільних фотографіях, скористайтеся автозагаром, але не напередодні весілля і, звичайно, не в день одруження. Зробіть це за два-три дні, щоб надлишок автозагару змився і не забруднив плаття. І не забувайте перед нанесенням засобу для засмаги скористатися скрабом.

Зробити маску для догляду за обличчям перед весіллям - відмінна ідея. Але не варто використовувати незвичні засоби. Якщо ви спробуєте нову маску і вона вам не підійде, у вас може з'явитися висипання або прищі. А це зовсім не те, що потрібно нареченій, чи не так?

Кожна наречена може заплакати в урочистий момент. Або спітніти, нервуючи через тисячі дрібниць. Краще передбачити таку можливість. Вам знадобиться модная косметика для женщин з водостійким ефектом. Використовуйте стійкий тональний крем, підводку, туш для вій і закріпіть макіяж пудрою.

Якщо ви наймаєте візажиста, не вибирайте, керуючись тільки ціною. Це не той випадок, коли варто економити на макіяжі - адже фотографії з цього дня повинні радувати вас все життя. І не намагайтеся знайти візажиста в останній момент. Хороші майстри часто бувають зайняті, так що домовляйтеся за два-три місяці.

Щоб весь день виглядати чудово, носіть із собою (або попросіть дружку тримати в сумочці) компактну пудру і помаду або блиск для губ. Крім того, варто захопити кілька запасних шпильок і спеціальну клейку стрічку для одягу, щоб при необхідності поправити зачіску і сукню.