Секрети ідеальної весільної фотосесії

Секрети ідеальної весільної фотосесії

Будь-яка молода пара мріє про красиві знімки, які у всіх найкращих подробицях відображатимуть день весілля. Однак, мріючи про ідеальні фотографії, молодята часто допускають прикрі помилки, через що весільна фотосесія проходить не так, як хотілося б. А добитися потрібного результату зовсім не складно. Потрібно лише дотримуватися певних рекомендацій.

Основні правила весільної фотосесії можна звести до наступного:

  • Фотограф повинен знати розпорядок Вашого весільного дня: точний час виходу з Загсу, тривалість і місце весільної прогулянки, час, коли Ви під'їдете до банкетного залу. Це необхідно йому для того, щоб правильно визначитися з вибором освітлення. Дуже погано, якщо, погодивши графік, Ви не будете його дотримуватися. Буває так, що, не стежачи за часом, молодята занадто затягують час весільної прогулянки. Уявіть, що фотограф збирався знімати Вас в парку при полуденному сонці, а Ви прибули туди на заході. Всю концепцію зйомок доведеться міняти, а крім того, перенастроювати апаратуру. В результаті Ви можете отримати зовсім не ті кадри, на які розраховували. Причому винні будете самі. Не забувайте, що точність - ввічливість королів.
  • Професійному фотографу ніхто не повинен заважати. Запросивши фахівця, Ви повинні простежити, щоб родичі не втручалися у творчий процес, намагаючись своїми «мильницями» зловити найцікавіші, на їхній погляд, кадри. До того ж, у наш час горезвісними «мильницями» справа вже не обмежується. Зараз практично кожен гість на торжестві вважає своїм обов'язком зафіксувати все, що відбувається за допомогою мобільного телефону. Подібними діями вони можуть перешкодити фотографу зробити дійсно прекрасні знімки.
  • Наречена, як і будь-яка дівчина, безумовно, знає, як саме їй хочеться виглядати на фото, в якому ракурсі або в якій позі себе піднести. Обов'язково викладіть всі ці побажання фотографу, але тільки заздалегідь, а не в день торжества. На весіллі Ви повинні насолоджуватися святом, а він - займатися своєю справою.
  • Що ще може по-справжньому перешкодити ідеальній весільній фотосесії, так це безперервне позування. Будь-який фотограф Вам скаже, що найцікавіші і найбільш цінні знімки виходять тоді, коли людина веде себе природно, забувши про те, що її знімають. Професіонал, який твердо знає свою роботу, не потребує постійної допомоги з Вашої сторони.
  • Якщо під час весільної фотосесії фотографу в чомусь і потрібна Ваша допомога, так це в організації гостей для загальних фото. Швидше за все, ні з ким з присутніх на заході людей він не знайомий, тому йому складно зорієнтуватися, кого обов'язково потрібно сфотографувати з нареченим, нареченою, їх батьками або в групі. Тому проявіть увагу і допоможіть йому розібратися. Зрештою, це Ваше весілля, і в тому, щоб про нього залишилася яскрава і приємна пам'ять, Ви повинні бути зацікавлені більше за всіх. Дотримуючись цих простих правил, Ви зробите все, що потрібно, щоб Ваша весільна фотосесія дійсно була ідеальною. Решта залежить від професіонала. Сподіваємося, Ваші зусилля не виявляться марними, і весільні фото вийдуть просто бездоганними.

До речі, справді красиві весільні фотографії (рос. красивые свадебные фото) я знайшла на сайті вашефото.рф. Фотограф-професіонал не тільки дає цікаві та корисні поради молодятам щодо весільної зйомки, але й пропонує свої послуги.