Розваги для гостей

Розваги для гостей

Давайте згадаємо, як проходить більшість свят у «дорослій» компанії. Як правило, все підлягає такому сценарію: чекаємо початку застілля, їмо і п'ємо, потім розходимося. Тобто, вечірка закінчується разом з десертом. Для цього свята шлунку ми збираємося разом? Організація і проведення святкових заходів віднімає купу часу, а в підсумку ... Встигаємо ми поспілкуватися, повеселитися, нарешті? Найчастіше гості розходяться по домівках від нудьги. А господиня залишається з горою брудного посуду. Знайома картина?

Але ми разом не для того, щоб наїстися досхочу - це можна зробити і вдома! Насправді ми відвідуємо свята з певною метою: одні йдуть щоб забути про проблеми і розважитися, інші - поспілкуватися, налагодити дружні відносини з потрібними людьми або діловими партнерами. Одним словом, щоб взяти участь в урочистостях, про які потім згадаємо з захопленням.

При підготовці до торжества можна, по-перше, повернутися в дитинство, згадати ті ігри, в які всі грали із задоволенням наприклад: фанти, карти, гра мафія і т.д. А по-друге, взяти на озброєння традиції світських вечірок - веселих, захоплюючих, розумних, які дозволяють всім, і блиснути, і посміятися і поспілкуватися з приємними співрозмовниками.

Можна пограти в прості ігри, які не потребують ніякої попередньої підготовки ні від вас, ні від ваших гостей. Спробуйте варіювати, додати щось своє, щоб нікому не довелося червоніти. Подбайте про кумедні призи для найбільш активних і спритних. Не сумнівайтеся, буде весело.

Ідей, щоб розвеселити гостей дуже багато. Придумувати веселощі можна не тільки на вечірках і корпоративах, а й на важливих зустрічах. Цікаві розваги на конференції, розбавлять нудну обстановку, підбадьорять присутніх. Організувати цікаву та веселу програму на весільному святі допоможе ведущий на свадьбу. Головне, щоб все було в міру. Експериментуйте, нехай у Вас все вийде і запланована веселість вдасться.