Рекорд «Наймасовіший парад наречених» належить Полтаві!

Рекорд «Наймасовіший парад наречених» належить Полтаві!

Полтавські наречені - дівчата і жінки різного віку - пройшли парадом з весільними кортежами і оркестром від одного з найвідоміших історичних пам'яток міста - Білої Альтанки по Жовтневій вулиці до центру Полтави - Театрального майдану. За підрахунками експертів Національного реєстру рекордів учасницями параду стали 155 наречених. Таким чином, 27 травня 2012 року в Полтаві був зафіксований рекорд «Наймасовіший парад наречених». Експерт Національного Реєстру Рекордів Віталій Зорін:«Дівчата-наречені схожі на ніжний зефір. Побувавши на всіх континентах, з упевненістю можу сказати, що такої великої кількості красивих дівчат на квадратний кілометр як в Україні не зустрічав ніде. Працювати експертом на такому рекорді дуже складно: очі розбігаються в різні боки, що дуже заважає підрахунку. Думаю, що я б одружився на всіх відразу!»

Наречені в цей день відчували себе королевами, дарували чарівні посмішки перехожих і з великим задоволенням позували перед об'єктивами фото-і відеокамер. Відчуття, переживання, хвилювання - все як в реальності.

Треба підкреслити, що наречені самі собі вигадували образи. Глядачі оцінили креативні ідеї, серед яких були найнесподіваніші рішення: наприклад, весільне вбрання в стилі «мілітарі», «вамп», «східної красуні» і «принцеси на горошині». Неймовірно ефектним виглядало поєднання сніжно-білих і яскраво-червоних кольорів в українському весільному вбранні, а червона квітка в чорній косі надавала образу ідеальну досконалість.

Бурхливі овації у глядачів викликала найстарша учасниця параду наречених - Софія Демченко, якій виповнилося 73 роки. Наявність весільного плаття - єдина вимога до претенденток. Всі інші атрибути торжества - лімузини, фотографії, макіяж та весільні букети надавалися учасницям безкоштовно.

Для обслуговування учасників параду були задіяні 7 стилістів-візажистів, 6 професійних фотографів і 5 відео-операторів. Наречені із задоволенням взяли участь у фотосесіях на льодовій ковзанці, у вітринах торгово-розважального комплексу «Екватор», а також на території ресторанно-готельного комплексу «Глухомань», де вони позували не тільки на фаетоні і конях, але навіть на тракторі. Після завершення святкової ходи Сертифікат про рекорд був урочисто вручений організаторам параду наречених у Полтаві - весільному журналу "Bride" і лідеру громадського об'єднання «Наш дім - Полтава» Олександрові Залужному. Сподіваюся, що в цьому році в Полтаві можна буде побачити не менш грандіозний парад наречених. Щоб не пропустити цієї події, слідкуйте за новинами в афіші Полтави.

А можливо цього року рекордсменом стане місто Львів?