Привітання з Днем Валентина

Привітання з Днем Валентина

День Валентина - чудове, оригінальне свято, на яке з нетерпінням чекають усі закохані пари. Милі валентинки з щирими зізнаннями в коханні, радують серце і піднімають настрій. Адже, так приємно знати, що тебе кохають і ти комусь потрібен. Багато хто з нас вже завчасно готують поздоровлення до свята для своїх других половинок, друзів і подруг.

Привітання з Днем Валентина
, як правило, в цей день пишуться на листівках у формі сердечок. Листівки, продаються вже готові, вони бувають різних розмірів і форм. Але, якщо Ви хочете підготувати для своєї другої половинки дійсно оригінальний подарунок у цей день, то стандартним посланням не обійтися. Якщо є творчий талант, можна присвятити коханій або коханому вірш, складений самостійно. Також можна скласти і присвятити пісню про кохання. Якщо немає можливості самостійно скласти пісню чи вірш, можна знайти підходяще привітання в інтернеті. Головне, зробити цей сюрпризом, несподіваним і приємним.

День Святого Валентина
- свято всіх закоханих, тих які вже знайшли один одного і тих які ще перебувають у пошуках. Кохайте і вірте в щастя, і воно одного разу обов'язково постукає у Ваше серце.

Привітання з Днем Валентина
:

Зізнаюся в день святого Валентина: «Я тебе кохаю!"
Дуже сподіваюся на взаємність,
Ти мені відповідь дай, я дуже чекаю!

Я хотів би бути твоєю нічною сорочкою, щоб кожну ніч пестити тебе;
я хотів би бути твоєю улюбленою помадою, щоб кожен день торкатися твоїх губ;
я хотів би бути твоїм плюшевим ведмедиком, щоб кожну ніч засинати в твоїх обіймах.
Але це нереально, тому я хочу просто бути разом з тобою!

Коханий! Вітаю тебе з днем святого Валентина і бажаю, щоб наші почуття, неначе білі голуби, літали високо-високо в небі і ніколи не розлучалися!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Весілля і День Святого Валентина