Прикраси для весільного торта

Весільний торт або коровай є невід'ємним і дуже важливим атрибутом будь-якого свята, в тому числі і весілля. Смачний десерт, приготовлений майстрами-кондитерами напевно має сподобатися Вам і Вашим гостям.

Ми вже розповідали в попередніх своїх статтях про весільний торт, коровай. У цій статті, хочемо розповісти вам більш детально про прикраси для святкового десерту. Також, варто звернути Вашу увагу, на правильне і естетичне оформлення торта.

Прикраси для весільного торта

На мій погляд, прикраси кондитерських виробів заслуговують особливої уваги та похвали. Професійні майстри, які займаються виготовленням торта на заказ, можуть зробити зі звичайного десерту справжній солодкий шедевр.

Найпоширенішими прикрасами весільного торта є всілякі статуетки, зроблені з крему та пудри. Фігурка на весільний торт, може бути виліплена, також з тіста, мати різноманітні форми і розміри. Наприклад, дуже красиво буде виглядати весільний торт, в центі якого стоїть фігурка нареченого і нареченої.

Але, не всі прикраси на весільному торті повинні бути солодкими і їстівними. Можна прикрасити свій кулінарний шедевр, наприклад, різнокольоровими бантиками, зробленими з кольорового паперу, квітами, як живими, так і штучними і т.д.

Фантазуйте, експериментуйте, створюйте нові смачні і красиві кулінарні шедеври. Нехай Ваш весільний стіл, буде ломитися від смачних і естетично оформлених страв. Порадуйте себе і продемонструйте присутнім гостям свої кулінарні смаки.

Приємного Вам апетиту і веселого торжества!