Правила етикету або Що варто знати весільним гостям?

Правила етикету або Що варто знати весільним гостям?

Кожен гість, якого запросили на весілля, одразу ж цікавиться, що можна подарувати молодятам, однак, окрім вибору подарунків, варто приділити час ознайомленню з правилами весільного етикету.

Якщо ви вирішили подарувати щось дуже об'ємне, то не варто це нести на весілля, буде простіше і вам, і молодятам, якщо ви відправите це до або після церемонії до них додому. Не варто затьмарювати свято своїм близьким клопотами, пов’язаними з доставкою вантажу після весілля.

Навіть якщо ви хочете скласти конкуренцію запрошеним професійним фотографам, то все-таки варто обмежити себе кадрами без спалаху.

Погодьтеся, що слухати чергове десятихвилинне побажання щастя і кохання, заняття нудне, але все-таки варто трохи потерпіти і відкласти розмови з сусідами за своїм столом.

Не варто залишатися на весіллі до світанку, наречений і наречена дуже втомлюються. Якщо є бажання танцювати до упаду, краще відправитися компанією в нічний клуб або бар, щоб не змушувати молодят чекати відходу останнього гостя.

Кількість гостей - завжди дуже важливе питання, тому якщо, раптом, у вас трапився роман за кілька днів до свята, краще варто утриматися від прохання дати вам додаткове місце для нового супутника.

Обов'язково відключіть звук на мобільному телефоні під час головної церемонії, клятв, тостів і важливих моментів. Ви запросто впораєтеся без дзвінків і повідомлень, зате молодят і гостей ніщо не буде відволікати від важливої події.

Змінювати місце за столом, якщо молодята розподілили місця - безтактність.