Пральна машина в віш-листі молодят

Пральна машина в віш-листі молодят

Молодій сім'ї рідні і знайомі завжди дарують корисні подарунки. Меблі, посуд, побутову техніку і обов'язково - пральну машину. Адже пральна машина - це абсолютно необхідний в наші дні агрегат, від якого залежить, між іншим, спокій в молодій сім'ї.

Сучасні дівчата виходять заміж не для того, щоб прати чоловікові шкарпетки. З цим треба змиритися, зрозуміти і прийняти. Нинішня жінка вимагає в сім'ї або рівноправності («Сам пери свої сорочки!»), або, принаймні, забезпечення їй нормальних побутових умов. Замочувати в тазику і кип'ятити у відрі білизну вона не стане. Та й якому молодому чоловікові сподобається, що його кохана, замість того щоб дарувати, так би мовити, плоди кохання, псує ніжні руки в мильній піні? Отак і заснути недовго, поки вона там все закінчить ...

А якщо уявити, що молода дружина все-таки наполягла на поділі обов'язків по будинку? Який чоловік готовий зайнятися пранням без машинки-автомату?

Тим не менше, навіть після того, як Вам дісталася в подарунок на весілля пральна машинка або ви вирішили купить стиральную машину самостійно, не варто розслаблятися. Після закінчення гарантійного терміну, а то й раніше (при неправильній експлуатації) можуть знадобитися гроші на ремонт. Чому не на нову пральну машину? Справа в тому, що ремонт пральних машин найчастіше виявляється вигідніший, ніж покупка нової техніки. Так що навіть якщо пральна машина зламалася, а грошей на нову у молодої сім'ї немає, не варто прогнозувати негайний розлад у родині. Майстер полагодить пральну машинку вдома в той же день, а якщо поломка серйозна - забере в сервісний центр і поверне через два-три дні.

Що робити, якщо вам подарували на весілля рідкісну модель або елітну техніку? Не переживати. Зрештою, ви не майстер, а значить, це не ваші проблеми. Ваша справа - вибрати нормальний сервіс з хорошою репутацією. Будь-який професійний сервісний центр має будь-які запчастини для пральних машин, навіть для досить рідкісних моделей.

Отже, всім ясно, напевно, що пральна машина займає в віш-листі молодят одне з перших місць. Адже дуже не хочеться сваритися в медовий місяць через якісь шкарпетки!