Посади весільне дерево!

Посади весільне дерево!

Готуючись до весілля, всі молодята хочуть зробити своє свято не тільки яскравим, але і таким, що запам'ятовується надовго. Тому ми вирішили Вам розповісти про одну незвичайну, вірніше, незвичну сьогодні для нашого суспільства, але гарну весільну традицію.

Виявилося, що дерево є справжнім талісманом для різних народів, включаючи і наших предків. З ним пов'язані найкрасивіші і найбільш зворушливі, на мій погляд, весільні обряди, серед яких є чудова традиція - посадити дерево. До речі, варто сказати, що посадка дерев носила фактично ритуальний характер у наших предків, неодноразово повторюючись в житті кожного.

Висаджування деревця символізувало новий початок, тому супроводжувало такі події як весілля, народження дитини та деякі інші приводи. Так ось саме про весільну традицію давайте поговоримо сьогодні. У нас вона чомусь забута, в той час як у багатьох країнах досі є невід'ємним атрибутом народження нової сім'ї. Погодьтеся, адже це не тільки красиво тут і зараз (мова про процес), але і має істинний глибокий сенс, та до того ж ще й корисно для природи.

Посадити дерево - це створити пам'ять про день свого весілля на довгі роки. Дерево стане справжнім талісманом і оберегом сім’ї. До речі, всі шанси в нього є, адже воно живе і наповнене позитивною енергетикою. Як ідея - цілком можна потім організувати невеликий «сімейний» сад, адже сімейне життя ще не раз порадує щасливим приводом. Не забувайте доглядати за своїм деревцем і пам’ятайте, що обрізка дерев - це дуже важлива справа.

Таки дивовижна це традиція - посадити дерево! Давайте її відроджувати!