Поради нареченим: Як підготуватися до відвідування весільних салонів?

Поради нареченим: Як підготуватися до відвідування весільних салонів?

Перед тим, як відправитися за весільним платтям, нареченій варто дізнатися декілька корисних правил, які допоможуть їй в нелегкій справі вибору чудового наряду. І перше з них полягає в тому, щоб до відвідування торговельних точок, вона дізналася, де розташовуються весільні салони та який ціновій асортимент вони пропонують. Для того, щоб не витрачати свій вільний час даремно, варто відвідати і офіційні сайти магазинів, переглянути їх каталоги і моделі. Це набагато простіше, зручніше і швидше, ніж особисто об'їжджати всі весільні салони. Наприклад, ви можете відвідати сайт весільного салону «Жаклін» jaklinsalon.com.ua. Там Ви знайте детальну інформацію про всі моделі суконь, ціни та фото, що допоможе одразу визначити ті весільні сукні, які ви приміряєте, коли прийдете в салон особисто.

Друга порада полягає в тому, щоб на примірку вбрання ви надягали ту нижню білизну, в якій збираєтеся бути на своєму святі. Пам'ятайте про те, що з деякими бюстгальтерами плаття сидить ідеально, тоді як з іншими буде не добре виглядати.

Перед тим, як відправитися за покупкою, варто нанести лише легкий макіяж. Використавши максимум косметичних засобів, ви ризикуєте зіпсувати і забруднити дорогі сукні. Пам'ятати слід і про те, що продавці-консультанти є вірними і досвідченими помічниками. Вони бачать особливості вашої фігури і знають про те, які фасони можуть підкреслити достоїнства найкраще. Однак на повну об'єктивність таких експертів розраховувати не варто. І тому за покупкою варто взяти з собою маму або подругу.

Не варто лінуватися і відмовляти від примірки суконь, які, на ваш погляд, вам не дуже підходять. Для того, щоб створити повноцінний образ, нареченій варто подумати не тільки про плаття, але і про аксесуари. Проявляйте розсудливість. Ви не повинні виглядати, як новорічна ялинка. А ось кілька прикрас, фата і рукавички будуть завжди до речі. Вважається, що купувати їх варто в тому ж салоні, в якому ви купуєте весільну сукню. Таким чином ви зможете відразу зрозуміти, чи підходять аксесуари до вбрання.

Наша остання порада щасливим нареченим полягає в тому, щоб вони звертали увагу не тільки на саме плаття і його фасон, але і на довжину. Візьміть на примірку в салон весільне взуття або міряйте наряд з туфлями на підборах приблизно тієї ж висоти, що і весільні. Вам повинно бути зручно і комфортно і у взутті, і в сукні - адже провести в них вам доведеться цілий день.