Подушка як елемент весільного обряду

Подушка як елемент весільного обряду

Обряд зняття фати – це неймовірно красивий і зворушливий весільний ритуал. Він може відбуватися по-різному. Наприклад, фату може знімати наречений, мати нареченої або свекруха. Однак незмінним залишається те, що наречена обов’язково повинна сидіти на подушці.

Дотримуючись весільних традицій, наречені завжди обирали на весілля найбільшу і найгарнішу подушку. Чим більшою і ошатнішою була подушка - тим щасливішою і багатшою буде молода сім’я. Так казали наші пращури…

Варто також зазначити, що подушками люди почали користуватися дуже давно. Бідняки набивали соломою, багаті - пташиним пухом і шерстю. І що б уберегти подушку, придумали чохол, який можна було міняти в міру забруднення. Надалі його назвали наволочкою. Призначення подушок теж було різне, на деяких спали, інші ставали предметом декору кімнати, а деякі – ставали частиною прекрасного весільного обряду. Їх розшивали митецькими візерунками, прикрашали вишивкою, навіть використовувалися бісер і дорогоцінні камені. Виготовлялися подушки з різних натуральних тканин. Для виготовлення наволочки брали льон, бавовну, шовк.

Сьогодні наречені мають можливість обирати подушку для весільного обряду з-поміж великої кількості оригінальних моделей. Але не забувайте, що подушки можуть мати різні розміри, тому будьте уважні при замовленні цього аксесуару через інтернет-магазини. Адже, не зважаючи на повір’я, сидіти під час обряду зняття фати на величезній подушці буде дуже не зручно молодятам.

До речі, придбати оригінальні наволочки, виготовлені з якісних матеріалів, можна в інтернет-магазині podushka.com.ua. Вибір достатньо великий, тому кожен знайде щось цікаве для себе. Бажаємо вдалих покупок!