Подарунки від родичів на весілля

Подарунки від родичів на весілля

Наближається пора весіль. Численні запрошені гості думають про те, що подарувати молодятам. Не погребуйте нашою порадою.

Холодильник, як правило, дарує свекруха (щоб син завжди був ситий). Дорогі мами синів, зробіть перший крок назустріч майбутній невістці. Уточніть у нареченої, яку марку холодильника вона б хотіла бачити у себе на кухні, кількість камер агрегату, параметри, може бути навіть колір.

Пральна машина - від тещі (щоб у дочки завжди були в порядку руки). Якщо мама нареченої боїться загубитися серед розмаїття моделей, на допомогу треба взяти майбутнього зятя. Цим Ви дасте зрозуміти - Його думка і смак для Вас небайдужі. Крім того, він допоможе Вам транспортувати покупку, розгадати ребуси технічної інструкції і, можливо, додасть енну суму для придбання останньої моделі.

Від родичів нареченого - кухонний комбайн, мікрохвильова піч, пароварка, блендер. Ви ж збираєтеся і далі по життю ходити в новоспечену сім'ю в гості. Ваші ж подарунки Вас же і нагодують.

Рідня нареченої не помилиться, подарувавши пилосмок або посудомийну машину. Молодій дружині буде важкувато прибирати за родичами чоловіка, які регулярно приходять в гості.

Хороша праска, фотоапарат, набір кухонного посуду - відмінні подарунки від друзів і подруг. Якщо не вистачає фантазії - презентуйте молодим подарунковий сертифікат.