Подаруй молодятам подорож!

Подаруй молодятам подорож!

Якщо тебе запросили на весілля, то пора задуматися не тільки про вбранні для цієї урочистої події, але і про подарунок молодятам. Тут доведеться підключити свою фантазію, якщо ти дійсно хочеш порадувати нареченого і наречену. Звичайно, можна і гроші в конверті подарувати - це теж досить непоганий варіант, однак, якщо вже ти читаєш цю статтю, то, напевно, розраховуєш придумати щось оригінальне і цікаве. Тому, давай домовимося, що гроші ми дарувати не будемо - їх обов'язково подарує нареченому і нареченій хтось з гостей. Зі свого боку можу запропонувати тобі розглянути в якості весільного подарунка путівку на двох в якусь країну!

Можливо, такий подарунок принесе радість молодим навіть більше, ніж подаровані гроші. Найчастіше ці самі кошти йдуть на те, щоб прикупити що-небудь для будинку або ж оплатити витрати, пов'язані з проведенням весілля. А от весільна путівка - це найкращий відпочинок «для душі». Скажу відразу, подарунок цей не з дешевих, проте, якщо твої фінансові можливості дозволяють тобі подарувати такий сюрприз молодій сім'ї, то гріх цим не скористатися.

Отже, перш за все, тобі необхідно знати, що путівка в найближчий санаторій або якийсь загальнодоступний курорт - не найкраще рішення. Більш того, це буде виглядати скупо і вульгарно. Отже, правило номер один: якщо вже вирішуєш дарувати путівку, то нехай це буде поїздка в якусь країну або відоме курортне місто - загалом, ті місця, в яких молоді не були і найближчим часом не відправилися б.

Тепер другий момент: непогано було б заздалегідь дізнатися, який клімат, і яка погода по душі молодій парі. Можливо, хтось із них дуже важко переносить спеку, а ти маєш намір відправити сім'ю до Єгипту в розпал липня. Як наслідок, при такому розкладі, ніхто не отримає задоволення від споглядання пірамід під час спеки в 50 градусів. Хтось може бути абсолютно байдужим до моря - йому більше до душі активний відпочинок з відвідуванням палаців, храмів та інших пам'яток. У підсумку, подарована тобою путівка до Туреччини так і пролежить в ящику столу. Загалом, правило номер два: підбирай путівку у відповідності з захопленнями і звичками молодят.

Ну, а тепер поговоримо про країни. Якщо твої фінансові можливості обмежені, але вже дуже хочеться, щоб молоді і світ подивилися, і відпочили, як слід, після весільних приготувань, путівка до Туреччини - те, що треба. Також в якості подарунків підійдуть путівки до Чехії, Чорногорії, Греції, Угорщини, а також туры в китай. Дуже популярними останнім часом стали транзитні тури типу Австрія-Німеччина або Чехія-Болгарія. Але це відпочинок для «активних», хоча в туристичному агентстві можна підібрати варіант відпочинку в цих країнах у відповідності з конкретними запитами і побажаннями.

Отже, путівки куплені, і ти вирушаєш на торжество. Не забудь придумати яке-небудь оригінальне привітання молодим - сподіваюся, що їм твій подарунок сподобається!