Планування весілля: нічого не забути і все встигнути!

Планування весілля: нічого не забути і все встигнути!

Будь-який захід має карколомний успіх, якщо заздалегідь його продумати і підготувати. І весілля - тому підтвердження.

Нульовий пункт або несвідоме планування

Насправді, перше планування весілля відбувається тоді, коли пара ще не збирається організовувати весілля, а лише мають місце розмови про погляди на реєстрацію, обмін думками з приводу найкращого часу року для весілля. Це все перші кроки на шляху організації весілля.

Знаючи про те, що дівчина хоче весілля восени, молода людина зробить їй пропозицію навесні або влітку, щоб встигнути підготуватися до важливої події.

Пропозиція зроблено. З чого почати?

Саме з цього моменту починається планування весілля. Найкраще взяти ручку і блокнот і скласти план організації торжества. Коли визначитеся з датою одруження, оцініть час, який ви зможете віддати підготовці, щоб розподілити всі завдання правильно. Це повинен бути складний і розгорнутий план, де будуть свої пункти та підпункти. Після того, як дата схвалена, дійте поетапно.

Замовляємо банкетний зал

Планування весілля включає в себе ретельний підбір кафе, де буде проходити весільний банкет. Для цього потрібно відвідати всі вподобані заклади, оцінити меню і проаналізувати майбутні витрати.

Шукаємо обслуговуючий персонал

Барвистість, яскравість, успіх багато в чому гарантують професійні музиканти та тамада, тому до цього пункту плану потрібно підійти особливо відповідально. У цей же пункт внесіть нюанси оформлення весільного залу.

Організовуємо весільний кортеж

Розглянути необхідно всі варіанти організації машин: чи буде це орендований автомобіль або будь-хто із знайомих допоможе.

Присвячуємо час нареченому і нареченій

Купівля весільних убрань, запис до перукаря, візажиста, відвідування косметолога, замовлення букета, організація парубочого і дівич-вечора - це все можна віднести сюди.

Важливі дрібниці і обов'язкові нюанси

У плануванні весілля потрібно приділити час на виконання маленьких, але значних завдань, а саме замовленням весільного торта, декору, придбанні дрібниць для весільних традицій, вибору феєрверку і так далі. Потрібну інформацію ви легко можете знайти в каталозі послуг на нашому сайті. Також можна скористатися відповідними рубриками газет, журналів або ж загляньте на безкоштовні дошки оголошень (рос. - бесплатные доски объявлений). Ознайомившись зі всім ринком послуг, Ви зможете підібрати для себе найкращий варіант з точки зору «ціна-якість».
Окремий план на урочистий день

Планування весілля ніяк не може обійтися без продумування організації самого дня торжества: о котрій годині прикрасити автомобіль, коли забрати букет нареченої, коли почати викуп, скільки часу відвести на дорогу до церкви, Загсу.

Якщо ви складете такий план дій, то будете почувати себе спокійніше і впевненіше. Якщо ви підготуєтеся ретельно, то все пройде на ура!