Підв'язка нареченої: краса без вульгарності

Підв'язка нареченої: краса без вульгарності

Традиція кидання підв'язки з метою вибору чоловіка, який одружується наступним, багатьом здається вульгарною. Однак насправді все набагато веселіше і цікавіше, ніж здається на перший погляд. Головне - правильний підхід.

Взагалі, підв'язка - це досить традиційний аксесуар дівчини, який з'явився ще в Середні віки і відразу став символом елегантності. Підв'язки прикрашають намистинами, мереживами, стразами.

На сьогоднішній день існує безліч підв'язок на будь-який смак і гаманець. Ви можете вибрати підв'язку як звичайну, так і ручної роботи. Крім того, якщо Ви любите оригінальні дрібнички, то дизайнери зроблять унікальну підв'язку, враховуючи Ваші побажання.

Традиційно підв'язку надягають на праву ногу трохи вище коліна. Наречені можуть використовувати як одну, так і дві підв'язки. У другому випадку одна підв'язка знімається для кидання на банкеті, а друга залишається на ніжці, як подаруночок нареченому.

Найчастіше підв'язку кидають під кінець бенкету, після букета. Знімати підв'язку слід так, щоб не збентежити гостей. Зручніше буде, якщо наречена сяде на стілець, а наречений опуститься перед нею на коліно і, злегка піднявши сукню, зніме з її ніжки підв'язку. Не варто перетворювати цю традицію в вульгарне шоу, зробіть все акуратно і елегантно.