Парфумерні тренди: чим пахне осінь?

Парфумерні тренди: чим пахне осінь?

Осінь - це завжди не тільки похмурий ранок, павутинки в повітрі, купа золота в листі і найкрасивіші весільні фотографії, але і зміна настрою в парфумерних ароматах. Осінь змінює літню легкість, втілену в квіткових і цитрусових нотках, на більш глибокі, почуттєві і сексуальні аромати. Саме терпкі і складні аромати особливо виграшно доповнять образ будь-якої осінньої нареченої, ідеально контрастуючи і розсіюючись в свіжості осіннього повітря.

Осінь як ніколи наповнена парфумерними новинками провідних домів моди і визнаних знавців парфумерних трендів.

Золотий, як сама осінь, діамант - це флакон аромату від Paco Rabanne - Lady Million. Творці аромату говорять про те, що цей аромат нагадує кохання з першого погляду, що переходить в сильну пристрасть. Створити ще більш складний і багатогранний образ нареченої допоможе молочко для тіла, гель для душу і дезодорант цієї ж лінійки.

Зухвалим, грайливим і непокірним нареченим варто звернути увагу на аромат від Gucci під назвою Guilty. Не забудьте купить элитную парфюмерию, щоби доповнити свій образ осінньої нареченої. Ностальгія за літом, виражена в квіткових і мандаринових нотках, доповнена в ароматі Guilty осіннім присмаком амбри і пачулі.

Спекотне сонце, що залишилося лише відблиском в золоті осінніх дерев, представлено в ароматі Fendi Fan di - розкішному, глибокому і пристрасному.

Бренд Givenchy порадує як більш романтичних представниць прекрасної половини людства, так і тих, хто веде енергійний спосіб життя. У двох ароматах Play for Her криється секрет чуттєвості та свободи в її сучасному прояві.

А для тих, хто хотів би зануритися в парфумерні спогади, восени особливо підійдуть такі аромати як Opium Yves Saint-Laurent, Coco Chanel або Poison Dior.