Оригінальне весілля на кораблі

Оригінальне весілля на кораблі

Ви замислюєтеся над тим, як організувати весілля так, щоб воно назавжди залишилася у Вашій пам'яті як найбільш романтичний день Вашого життя? Ми знаємо як вирішити цю дилему. Палуба вітрильників - це ідеальне місце для проведення весільного торжества, вечірки і навіть церемонії одруження.

Як часто багато з нас мріяли плисти на кораблі, пити при цьому вино і спілкуватися з хорошими людьми. Як це романтично. Напевно, ви бачили це в кіно. Тепер же стало можливим здійснити все це в реальності. А ще краще - поєднати приємне з корисним: провести весільне торжество і замовити оренду всього корабля.

Навіщо проводити банкет в задушливому ресторані, якщо є прекрасна альтернатива? На кораблі ви зможете не тільки зібратися разом, але отримаєте безліч емоцій. Адже море уособлює наш величезний світ, обійти який молодятам належить разом. Весілля на кораблі - казка, що стала дійсністю, це запрошення пройти разом шлях довжиною в життя. І мета цього шляху не причал далекого берега, а єдність, з якою він буде пройдений.

Союз, що був укладений на кораблі, під відкритим небом і обличчям до всього світу, неодмінно буде щасливим і міцним. Весілля на кораблі - грандіозна подія, що вимагає тонкої організації. Корабель готується і прикрашається за бажанням молодих. Весільний банкет можна влаштувати прямо на борту.

На такому «весільному кораблі» Ви будете в оточенні тільки своїх друзів і близьких, або це буде романтична подорож для двох. Весілля на теплоході дозволяє відволіктися від метушні великого міста, хоча б на деякий час забути про проблеми і присвятити всі думки коханій людині.

Залежно від кількості гостей можна орендувати весільний корабель необхідної величини. Навіть якщо Ви удвох, Вам буде запропонований малий прогулянковий корабель. У Вашій відеотеці залишаться унікальні фотографії та відеоролики з різних місць, і урочистий день вийде дуже різноманітним на події і, звичайно, не схожим ні на які інші. Але ж таким повинно бути незабутнє свято кохання.

Весілля на кораблі відрізняється романтикою навколишнього оточення, тому проведення тематичних урочистостей (наприклад, весілля у піратському або в середньовічному стилі) вразить усіх гостей без винятку.

"Під вітрилами" є офіційним представником історичних вітрильників "Сєдов" і "Крузенштерн" в Україні. Більш детально про те, як можна вибрати і замовити весільні круїзи на найбільших і найкрасивіших вітрильниках світу, можна дізнатися на сайті podparusami.com. Звернувшись до професіоналів, ви отримаєте весь комплекс необхідних послуг і корисні рекомендації, що базуються на багаторічному досвіді організації урочистостей. І нехай ваше свято під плескіт хвиль стане першим днем вашого довгого щасливого життєвого шляху!