Організація відпочинку і свят на природі

Організація відпочинку і свят на природі

Відпочинок на свіжому повітрі - гарне рішення для компанії. У теплі дні кожен хоче побільше часу проводити на природі. Когось вона заспокоює, інших заряджає енергією, третіх надихає. Іншими словами, відпочинок на природі – це відпочинок душею і тілом.

Проведення святкових заходів на природі має свої тонкощі - це нерозвинена інфраструктура, можливі сюрпризи погоди, фізіологічні особливості людини. Ви, звичайно, знаєте, що на свіжому повітрі настрій і апетит ваших гостей розгуляється швидше, ніж у закритому приміщенні. На випадок дощу важливо продумати укриття і окремий сценарій розваг. До речі, сценарій під корпоративний відпочинок на природі може бути незвичайним, майданчик стерпить будь-які перетворення.

Пам'ятайте, вечірка на природі - роздолля для гостей і фантазії організатора! Свято на природі в стилістиці піонерського табору, здавалося б, - рішення традиційне, проте в сучасних умовах воно заграє несподіваними барвами. Святковий салют замість звичного багаття, комфортабельні шатри на зміну наметам, професійний кейтеринг, а не консерви!

Пейнтбол-клуб - ще одна ідея для відпочинку і святкування на повітрі. Інфраструктура клубів дозволяє знайти заняття до смаку і мирно налаштованою гостям - це може бути картинг, скалодром, висотний комплекс перешкод або інші ігрові майданчики. А на банкет пропонуємо запросити відомого естрадного артиста. Ваш колектив залишиться задоволений!

Світло, звук і електрика - основоположні питання при організації святкових заходів на природі. Пісні біля багаття під гітару - це дуже добре, але нехай вони займуть лише частину насиченої вечірньої програми.