Оформлення весільних стільців

Здавалося б, ось є стільці, що можна з ними ще зробити? Виявляється, багато чого. Є багато варіацій весільних прикрас стільців.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як прикрасити стільці на весілля

Декору банкетного залу, де буде проходити весілля, відведена дуже важлива роль. Адже саме в цьому приміщенні рідні і друзі будуть спостерігати за тим, як народжується нова сім'я. На жаль, у багатьох ресторанах немає спеціальних ошатних чохлів на стільці. Тому, щоб домогтися успіху в декоруванні банкетного залу для весілля, необхідно приділити значну увагу оформленню стільців.

Оформлення весільних стільців

Існує кілька популярних способів оформлення стільців. Скажімо, за допомогою ошатних і красивих чохлів. У деяких ресторанах інтер'єр доповнений дуже красивими і дорогими меблями. Ховати шикарні стільці під чохол - просто злочин. Але в більшості закладів є не зовсім гарні і зовсім не нові стільці, які просто необхідно «прикрити» чохлом. Чохли відмінно підійдуть для стільців, які мають не дуже презентабельний вигляд. Найчастіше в декорі використовується однотонний «наряд»: бежевий, білий, зелений, бордовий. Іноді такий «наряд» виглядає трохи нуднувато. Але більшість дійсно хороших ресторанів, які надають приміщення для весільних урочистостей, одягають свої стільці в більш яскраві і красиві варіанти, створюючи неординарні чохли. Також чохли можна додатково прикрасити бантами, намистинами, стрічками, живими квітами.

Ще один поширений варіант декорування стільців - за допомогою тканини. Яскраві шовкові стрічки, красиві банти можуть стати неповторною прикрасою для будь-якого весілля. Їх активно використовують як самостійне оформлення, так і суміщають з квітами, чохлами та іншими елементами. Спосіб декору, фактура тканини і відповідні відтінки підбираються в залежності від колірної гами весілля.

Також в оздобленні стільців можна використовувати як штучні, так і живі квіти. Вони відмінно виглядають і самостійно, і в поєднанні з іншими варіантами оформлення. Повноцінні композиції з квітів або маленькі бутоньєрки - все залежить від концепції урочистості і його стилістики. Це один з найпопулярніших способів оформлення, оскільки він не вимагає витрат на пошиття чохлів або закупівлю декількох зайвих метрів тканини і досить простий у використанні. Хоча можна поєднати всі три варіанти в одному стильному рішенні, але головне тут - правильний підхід.

АКТУАЛЬНО: Театр починається з вішалки, а весільна церемонія ... зі стільців!

До речі, хто сказав, що гості можуть сидіти тільки на стільцях? Для розсадження можна використовувати лавки, які теж можна декорувати.

Багато хто погодиться, що декор стільців - це далеко не головне завдання при підготовці до весільного торжества. Але якщо ваша мета зробити ідеальне і розкішне весілля, то без цього не обійтися.

До речі, меблева компанія «Mebelas» пропонує якісні офісні крісла за доступними цінами. Більш детально про це можна дізнатися на сайті mebelas.com. Якщо Ви організовуєте виїзну церемонію, то Вам знадобиться велика кількість таких крісел. Використання правильного оформлення дозволить зробити місця для гостей не тільки зручними, але й надзвичайно красивими.