Оформлення весільного залу квітами

Оформлення весільного залу квітами

У розподілі ролей серед квітів, які формують феєрію весільної казки, головна, безперечно, належить букету нареченої. Але й не менш важливу роль займають ті квіти, які задіяні в оформленні весільного залу. Досить поставити кілька букетів на стіл, і Ви обов'язково відчуєте, як банкетний зал стане по-домашньому затишним. Правда, якщо Ви мрієте про складні композиції і квіткові гірлянди, то краще доручити ці клопоти дизайнерові. Тільки врахуйте відразу, професійна флористика - найдорожчий спосіб декорування. Якщо ж у Вашому весільному бюджеті на рахунку кожна копійка, це не означає, що від квітів потрібно відмовитися взагалі: багато елементів декору Вам під силу виконати самим. Головне, дотримуватися певних правил.

1) Зовсім не обов'язково використовувати для декорування оранжерейні квіти. Дуже мило в квіткових композиціях виглядають садові і польові квіти. Вони є винятковим поєднанням легкості, краси і витонченості. Та й за ціною значно дешевші.

2) Букет нареченої і букети, розміщені на столах, повинні бути виконані в одному стилі. Їх висота не повинна перевищувати 25 сантиметрів, інакше вони стануть перешкодою для спілкування гостей, що сидять навпроти.

3) Важливо, щоб квіти були свіжозрізаними і з міцними бутонами. Тоді ви виключите факт осипання пелюсток на стіл і в їжу.

4) Не варто використовувати квіти з сильним ароматом. Вони будуть перебивати запах їжі, а деякі можуть викликати головний біль і алергію.

5) Не завадить врахувати символіку вибраних вами кольорів. Наприклад, мак є символом вічного сну і забуття, що, природно, не дуже доречно на весіллі.

6) Флористи, що пропонують такі послуги, як створення весільних композицій, доставка цветов Киев чи Львів, одноголосно твердять, що для оформлення весільного торжества краще всього використовувати квіти ніжних пастельних тонів. Враховуючи людську психологію, палітру кольорів слід злегка змінювати в залежності від пори року. Влітку сині, блакитні і білі квіти додадуть свіжості, і навпаки - червоні, пурпурні і рожеві зігріють взимку.

7) Букети потрібно розставляти в залежності від форми столу. Якщо він прямокутний, краще всього виглядатиме доріжка з невисоких букетиків (для посилення акценту можна посередині столу розстелити стрічку ніжного кольору і на неї ставити букети). На круглому столі букет ставиться в центрі.

8) Для того, щоб букети максимально гармонійно вписувалися в сервірування столу, їх краще встановлювати не в вази, а в елементи столового начиння: невеликі глечики, салатниці, фужери.

Це тільки кілька основних правил, які потрібно врахувати при оформленні залу квітами. Серед них не було названо найголовнішу вимогу - Вашу фантазію. Не бійтеся себе проявити і скоро Ви зрозумієте, що створити атмосферу казки - це не така вже нездійсненна місія.