Оформлення банкетів квітами

Оформлення банкетів квітами

Банкет - це не просто захід. Це не просто свято, на якому присутні багато гостей. Це справжнє торжество. І банкетний зал, де і відбуватиметься свято, гідний кращого оформлення. Найкращого настрою дозволяють домогтися квіткові прикраси. Слід зазначити, що квіти були здавна одним із найбільш значних і поширених елементів оформлення приміщень. Банкетні зали, вітальні в стилі бароко, панські кімнати і царські палати - оформлялися за допомогою квіткових композицій як з живих квітів, так і з сухоцвітів. Традиція ця залишилася і в наш час, перетворившись на традицію купувати семена комнатных растений і вирощувати вдома кімнатні квіти. Але і банкетні зали, звичайно, не залишилися без уваги.

Чому ж оформлення квітами залишається досі актуальним? Навіщо потрібно робити те, що все одно зіпсується буквально на наступний день?

На це є кілька причин.

По-перше, оформлення квітами створює найбільш розкішну атмосферу, перетворює звичайний зал в шикарні царські палати, де буде по-справжньому приємно знаходитися. Звичайно, на це доведеться витратитися, але яким буде результат!

По-друге, ніякий освіжував повітря і кондиціонер не здатний відтворити аромати справжніх живих квітів. У банкетному залі, де знаходиться кілька десятків людей, де аромати від страв часто змішуються і створюють не дуже приємні поєднання, тільки квіти здатні освіжити повітря.

І, нарешті, третє - це те, що квіти і квіткові композиції, використані в оформленні банкету, завжди можна взяти з собою! Відразу після банкету такі квіти можна скласти в бізнес букети і подарувати присутнім, або просто зробити приємне знайомим. А чому і ні, адже за один день квіти не зіпсуються, а оформляють зал зазвичай перед самим банкетом?

Якщо мова йде про весілля, флористи найчастіше вибирають білі, рожеві і інші ніжні і світлі відтінки. При цьому не завжди важливий сам різновид квітів, головне - забарвлення, адже, як правило, елементи подібного оформлення знаходяться на віддалі від гостей.

В цілому, забарвлення квітів залежить і від самого інтер'єру банкетного залу. Це в бізнес букеті колір має якесь особливе, відірване від реальності значення. В оформленні же банкетів обов'язково враховують колір стель, стін, підлог, текстилю на вікнах і столах. Білі квіти на білих стінах не просто не будуть виглядати. Їх ніхто не побачить!

Що оформляється в першу чергу?

Звичайно ж, столи! Тут виставляються вази з букетами і невеликі композиції. Обов'язково прикрашають і найближчі до гостей елементи інтер'єру - вікна, якщо вони не зашторені щільно, самі штори, іноді і світильники і люстри. Якщо є необхідність, на стінах розвішують гірлянди і окремі композиції з квітів.

Оформлення квітами
- це розкішно і, безсумнівно, стильно. Однак для того, щоб квіти принесли тільки приємне, варто звернутися до професійного флориста і вибирати якісний матеріал.