Оцінюємо заклад для весільного банкету зсередини

Оцінюємо заклад для весільного банкету зсередини

Коли ви визначилися з місцем проведення банкету, краще спочатку відвідати його під виглядом звичайних відвідувачів, так ви зможете оцінити обслуговування, кухню, ціни, обстановку. Якщо все вам сподобалося, тоді можна обговорити деталі з менеджером.

Не зайвим буде звернути увагу на розміри гардеробу і туалетні зручності. Якщо ви запрошуєте ді-джея, тамаду або ансамбль, потрібно впевнитися, що їм буде, де переодягнутися і перепочити. Далі вже з менеджером з'ясовуєте, чи є плата за оренду, яка мінімальна вартість замовлення на одну людину, чи можна привезти з собою продукти, скільки потрібно буде заплатити в якості авансу, чи збережуться ціни до моменту проведення заходу, тому що зараз все змінюється мало не щодня.

Обов'язково впевніться, чи точно збережеться за вами те число, яке ви забронювали, чи можна буде самим прикрасити зал, чи є в чому-небудь будь-які заборони, коли закривається ресторан, чи є можливість зберегти торт в холодильнику закладу. Перевірте, в яких умовах зберігатимуться Ваші продукти, дізнайтеся чи є в закладі холодильные камеры. Також запитайте, чи пропонуються які-небудь знижки для молодят. Весільний банкет - центральне місце у витратах. Навіть якщо знижка становитиме один, два, п'ять, десять відсотків – то це вам дуже полегшить життя.