Немає грошей на весілля?! Що робити?

Немає грошей на весілля?!  Що робити?

Весілля - не найдешевше задоволення. Особливо у великому місті. Але що робити тим, у кого на свято зовсім немає коштів? Відкладати на потім? Ні, це не варіант! Адже ти можеш так ніколи і не вийти заміж. Весілля треба робити, і в тебе є цілих три варіанти!

1. Весільна церемонія з недорогим фуршетом

Це може бути вінчання в церкві, потім Загс або навіть виїзна реєстрація (ваш ведучий, арка, стільці, квіти). Відбувається весільна церемонія, після чого ви запрошуєте всіх на легкий фуршет з закусками і напоями.

Ви економите на: прогулянці з гостями, на фотографі (час його зменшується), на ресторані (у вас фуршет - замовляєте послуги кейтерингової компанії), на ведучому, ді-джеї та музикантах.

2. Весілля на природі для найближчих

Влаштуйте пікнік на дачі (якщо у вас є невелика галявина або ліс поруч) або в будь-якому іншому місці. Причому, можете організувати його ненадовго (години на 4). Спочатку реєструєте шлюб, вінчаєтеся, після цього ви з гостями поїдете на природу. Поговори з друзями, хтось може зайнятися шашликом, а хтось організацією розваг. Веселе проведення часу вам гарантовано!

Ви економите на: прогулянці, ресторані, фуршеті, ведучому, кухарі.

3.Весілля за містом в шалаші

У вас або когось з родичів. До реєстрації ваші родичі вже приготують пишний стіл, розставлять напої, залишиться тільки повінчатися і повернутися святкувати додому. Це трохи застарілий варіант, але може бути дуже веселим (якщо ви продумаєте програму).

А у тебе є варіанти бюджетного весілля? Де ще можна його відсвяткувати?