Наречена з собачкою: зайві турботи чи радість?

Наречена з собачкою: зайві турботи чи радість?

Вже нікого не дивує поява дам з мініатюрними собачками на світських заходах. Чому б не залучити улюбленого вихованця до весільної церемонії. Наречена з собачкою буде виглядати найвищою мірою оригінально.

Не слід брати тварину на весілля, якщо гості бояться собак або у когось алергія на собачу шерсть. Не варто брати з собою собак великих порід, бійцівських собак. Такі собаки можуть налякати гостей і зіпсувати вам свято. Якщо ви нещодавно вирішили вест хайленд терьер купить, то знайте, що маленьких цуценят теж краще залишити вдома, вони можуть проситися на руки і зіпсувати вам плаття.

Для собачки також варто підібрати весільний наряд, його можна пошити самому або звернутися в ательє для тварин. Песика можна нарядити у святковий смокінг, а для дівчинки підійде святкова кофточка або плаття. Вбрання для собачки повинне бути в стилі весільних нарядів молодят.

Крім наряду собаку варто помити перед торжеством, підстригти кігті і прочистити ніс і очі. Якщо у собаки довга шерсть можна підстригти її або зробити спеціальну зачіску. У цьому вам допоможе майстер зі стрижки собак. Перед торжеством треба погодувати собаку, вигуляти її. Варто взяти із собою корм для собаки, миску і воду. Крім того, не зайвими будуть серветки, що протерти після прогулянки лапки.

Собачка на весіллі
допоможе створити невимушену атмосферу, насмішити і розважити гостей. Але вона повинна вміти виконувати прості команди, слухатися господаря або господиню. Собачка може взяти участь не тільки у весільній церемонії, з собачкою можна зробити кілька оригінальних фото.