Найпопулярніші способи гадання на весілля для нареченої

Найпопулярніші способи гадання на весілля для нареченої

Гадання на весілля для нареченої, звичайно, влаштовуються на дівич-вечорі. У будинку збираються подружки нареченої, щоб потеревенити і поворожити нареченій на її майбутню долю після заміжжя. Ця традиція весільних ворожінь прийшла до нас з глибини століть, але залишається популярною і по цей день.

Одним з найпопулярніших ворожінь на весілля є ворожіння по обручці. Наречена і її подружки збираються в порожній кімнаті біля столу. У склянку з чистою дощовою або талою водою наречена кладе свій волос і обручку (без каменю). Стакан ставлять на блюдце з попелом і запалюють свічку. Потім, наречена гасить гнотик свічки, опускаючи її в воду. Одна з подружок повинна перемішати все спицею або голкою. Після цього, всі по черзі вдивляються всередину обручки. Першою каже наречена, а інші допомагають розшифрувати побачене всередині. Якщо бачаться гроші - життя буде заможним, батіг - до злого чоловіка. Пляшка чи склянка означають, що чоловік буде п'яницею, якщо привидиться силует жінки - до можливих зрад. Якщо якийсь робочий інструмент - чоловік попадеться працьовитий.

Інше ворожіння на весілля в давнину було таким: туфельки нареченої і запрошених подружок обсипали попелом, без розбору, де - чиї. Вранці дивилися; тій, у якої на черевичках більше золи - пощастить у заміжжі: буде щаслива в шлюбі і забезпечена.

Гадання на весілля
в різні пори року були різними. Наприклад, взимку було прийнято вибігати на засніжений двір і падати в замет. Потім, по відбитку тіла в снігу ворожили, яка доля у подружжі очікує наречену. Якщо сніжний слід був чітким і рівним - чоловік буде гарним, працьовитим і непитущим. Пухкий і нечіткий відтиск означав, що життя спільне буде невдалим.

Для весільних ворожінь потрібно небагато - всього лише, добре розвинена уява. Найпопулярнішим ворожінням на весілля для наречених, залишається ворожіння по книзі. Наречена задає подумки або вголос питання, що стосується її майбутнього. Потім, не замислюючись, називає номер сторінки та рядка зверху або знизу. Трактування відповіді може бути найнесподіванішим і цікавим. Залишається популярним серед наречених і гадание на картах.

Гадання на майбутнє весілля, як і всякі інші ворожіння, - не просто розваги, і до них потрібно підходити з певною часткою обачності. Не треба засмучуватися, якщо трактування того чи іншого ворожіння не збігається з вашими планами на майбутнє. Адже, ваша доля - у ваших руках.