Найкращі поздоровлення з 23 лютого

Найкращі поздоровлення з 23 лютого

Віддзвеніли новорічні келихи з шампанським, закінчилися Різдвяні свята. Скоро будемо вітати один одного з днем Святого Валентина. А попереду улюблене чоловіче свято - 23 лютого (день захисника вітчизни). Є безліч думок на тему того, чи потрібно поздоровляти всіх чоловіків з цим святом. Однак, на мою думку, кожен чоловік - потенційний захисник батьківщини. Тим більше, що кожній людині приємно отримувати привітання.

Що таке 23 лютого для жінки? Це той день, коли потрібно привітати всіх своїх дорогих чоловіків зі святом, не забувши про подарунки. Якщо з подарунками варіанти більш-менш зрозумілі, то ось відповідь на питання, як же краще всього привітати з 23 лютого, не така очевидна! Зі свого боку рекомендуємо вам скористатися готовими поздоровленнями з 23 лютого.

Поздоровлення з 23 лютого коханому

Ти мій найулюбленіший захисник.
І інших у мене більше немає.
Я так рада, що своє плече ти підставиш мені в потрібний момент.
Я так рада, що ти в мене є.

Мій єдиний захисник! Сьогоднішній день для мене - не просто свято, а й ще один привід сказати тобі, як я тебе люблю! З тобою я завжди буду слабкою і беззахисною - для тебе!

Сонечко, вітаю тебе з днем захисника Вітчизни. Бажаю тобі ніколи не ходити ні на війну, ні на збори, ні навіть у військкомат - хто ж тоді буде мене захищати?

Мій справжній чоловік! Вітаю тебе з твоїм святом! А ось бажати тобі не буду нічого - я побажаю нам з тобою мирного неба, яскравого сонця і вічного щастя!

Вітаю з чоловічим святом! Квітів та цукерок не дарую - пропоную зробити це тобі, але не зараз, а через декілька тижнів. Не сумуй - часу ще багато!

Урочисто присягаюся, що сьогодні і до завтра, 24 лютого, я буду смачно готувати, а також сильніше хвалити і любити мого єдиного і неповторного чоловіка. Не буду нагадувати про відро зі сміттям, про заховані під диваном шкарпетки і про не вичищені килими. Буду говорити тільки хороше, буду цінувати його турботу. Буду шанобливо ставитися до його переживань з приводу невдач улюбленої футбольної команди. Адже мій чоловік заслуговує такого ставлення навіть 8 березня!

Поздоровлення з 23 лютого брату або другові

Неправду кажуть, що друзі пізнаються в біді. Справжній друг - друг у всьому. І мені дуже приємно привітати свого справжнього друга зі справжнім чоловічим святом. Вітаю!

Дорогий братику! Вітаю з Днем захисника Вітчизни! Вірю і сподіваюся, що ти зможеш захистити не тільки свою Вітчизну, але і власну сестру!

Мій головний захисник! Вітаю тебе з чоловічим святом. Бажаю тобі мирного неба, спокійного життя і ніколи не брати в руки зброю.

Поздоровлення з 23 лютого татові

Татко, ти надійний наш захисник.
Яке щастя, що ти у нас є.
Ми поспішаємо тебе привітати
і побажати тобі всього, що ти хотів би мати.

Загалом привітання з 23 лютого можуть бути як серйозними, так і смішними. Вибирайте на свій смак. Все залежить від характеру людини, якій призначені святкові слова. Також можете звернути увагу на детские поздравления с 23 февраля. Однак, не забувайте, що гарно продумані власні слова, які будуть сказані щиро, теж принесуть велику радість.

Вітайте своїх чоловіків у цей святковий день і нехай все буде добре!