Найчарівніша і найпривабливіша

Найчарівніша і найпривабливіша

Для початку дозвольте привітати вас з майбутньою подією! Наше завдання номер один, як майбутньої нареченої, полягає в тому, щоб на весіллі вразити всіх своєю красою, а особливо нареченого. Отже, приступимо!

Абсолютно всі жінки незадоволені своєю фігурою. Це аксіома. Проте, якщо вам, звичайно, не виходити заміж завтра, то у вас є час на, так би мовити, «апгрейди». Значить так: роздягаємося і підходимо до дзеркала. Що ми бачимо?
Досить симпатичну особу, якій трохи не вистачає завзятості, щоб
а) нарешті дійти до спортклубу;
б) забути дорогу до холодильника після 6-ї вечора, а також дорогу до найближчої цукерні;
в) зайнятися, нарешті, лікуванням волосся після частих оригінальних і чудових укладок!
г) дістатися до кабінету епіляції. Так, лазерная эпиляция неодмінно повинна бути у списку Ваших завдань перед весіллям. Не такий страшний чорт як його малюють, але от зате який результат!
д) відвідати косметолога;
е) записатися в солярій.

Через місяць (в ідеалі) плідної роботи відображення в дзеркалі вже не може не радувати. Талія і попа в об'ємі помітно зменшилися, ніжки підкачалися, животик став помітно більш плоским, шкіра посвіжішала і отримала спокусливий південний загар, волосся сяє здоров'ям (менше січеться, випадає, ламається - потрібне підкреслити) стали більш м'яким і блискучим. І на такому божественному тілі відсутнє волосся (ну крім, звичайно, тих м'яких і блискучих локонів на голові!), більше того – щетини на ногах теж немає - і не передбачається!

Ну хіба ви не найчарівніша та найпривабливіша наречена!?