На лікування за кордон

На лікування за кордон

Ще кілька десятиліть тому рідко хто міг дозволити собі лікування за кордоном. В даний час кожен бажаючий за наявності потрібної суми грошей може поїхати на лікування хоч до Чехії, хоч в Сінгапур.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Переваги лікування дітей за кордоном

Про високий професіоналізм зарубіжних лікарів, добре оснащені клініки і новітні методики лікування, чули і знають всі. При виборі країни для проходження лікування основним питанням стає грошове питання. Що не дивно, але лікування в кращих закордонних клініках найчастіше обходиться дешевше, ніж у вітчизняних. Не потрібно боятися звертатися до посередників, які організовують лечение за рубежом. Існує багато подібних фірм, але вибирати краще відому і з позитивними рекомендаціями знайомих. У гарній фірмі порадять, з якою хворобою, в якій країні краще пройти лікування, а також підберуть варіант, відповідний за вартістю. У даній галузі можна потрапити на бонуси і знижки. Є ще кілька можливостей заощадити на відновленні здоров'я за кордоном.

ДІЗНАЙТЕСЯ: Як захистити дітей від хвороб навесні?

Якщо ви перенесли інфаркт міокарда, страждаєте на захворювання серцево-судинної системи і потребуєте відновлення, зміцнення, то краще вибрати лікування в Німеччині та Чехії. Наприклад, Баден-Баден відомий як курортне місто з кінця XVIII століття. Зараз це здравниця з лікувальними грязями, дивовижною природою, термальними джерелами. Тут приймають не тільки хворих судинами і серцем. Є програми для лікування дерматологічних захворювань, хвороб нервової системи, суглобів, хребта. Спочатку добре оздоровитися в одній з численних клінік Німеччини, а потім відновитися на її ж курортах.

Якщо вам подобаються нетрадиційні методи лікування, то тоді вирушайте в Китай. Китайські лікарі застосовують у своїй роботі діагностику по серцебиттю. Саме по пульсу вони точно визначають захворювання. Далі призначають курс лікування, який включає в себе китайський масаж, голкорефлексотерапію, лікувальні трави.

АКТУАЛЬНО: Довідка про стан здоров'я нареченого і нареченої

У Сінгапур щорічно приїжджає близько 400 тисяч чоловік, які хочуть зміцнити або поправити своє здоров'я. Тому курс відновлення можна провести і в цій країні теж. Сінгапур славиться лікарями-онкологами, гематологами і нейрохірургами. Також є висококваліфіковані фахівці з дерматології, ендокринології, урології, ортопедії, офтальмології.