Модний наречений і весільні прикраси

Модний наречений і весільні прикраси

Мабуть, кожна наречена може похвастатися величезним вибором весільних прикрас: діадеми, намиста, кулони, браслети, сережки і багато чого іншого. Чоловіча мода в цьому плані є суттєво більш консервативною. Сьогодні весільний портал міста Львова розповість Вам про класичні чоловічі ювелірні аксесуари, які кожен наречений одягає на весілля (за винятком обручок).

Одягаючи в день весілля прикраси для краватки, наречений підкреслює свою індивідуальність, особливості свого образу. Існує кілька типів краваткових прикрас.

Шпильки призначені для того, щоб зафіксувати вузол шовкової краватки, закріпити довгі кінці краваток. Краваткова шпилька - це вишукана прикраса, виготовленням якого займається ювелір.

Усім відомо, що краватка добре виглядає і робить костюм чоловіка солідним, тільки якщо він уміє правильно носити краватку, а це не таке вже просте завдання: краватка повинна рівно лежати вздовж груди, не розвиваючись від вітру. Вирішити цю проблему допоможе затиск. Він скріплює кінці краватки один з одним і із сорочкою. До речі, краватковий затиск - улюблена чоловіча прикраса, і в комбінації із запонками він виглядає просто чудово! Затиски можуть бути як класичними металевими, так і зробленими з модних сьогодні матеріалів, наприклад, шкіри.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Джентльменський набір" для нареченого

Знову модними стали брошки для краватки. Найчастіше вони є просто декоративними аксесуарами.

Як не дивно, на відміну від затисків для краватки, запонки вважаються обов'язковим елементом чоловічого костюма. Вони говорять про заможність нареченого, тому повинні бути зроблені з дорогоцінних металів: срібла, золота або платини. Солідні чоловіки можуть дозволити собі запонки, прикрашені дорогоцінними каменями. Класично запонки підбирають під сорочку, а не під піджак, тому слід враховувати колір саме сорочки. Хоча сьогодні строгих правил вибору запонок не дотримуються, практикують добір цих аксесуарів і під колір піджака, і під колір краватки, і під колір кишенькової хустинки.

ДІЗНАЙТЕСЯ: 15 сюжетів для зйомки нареченого і друзів

Ювелірні аксесуари доповнять образ нареченого, нададуть більшої солідності і елегантності. Незважаючи на мінливість весільної моди, класичні моделі чоловічих прикрас залишаються популярними.