Модні сонцезахисні окуляри 2013

Модні сонцезахисні окуляри 2013

Основне призначення сонцезахисних окулярів - захищати очі від впливу сонячних променів і вітру. Для цього підійдуть широкі сонячні окуляри, що покривають не тільки самі очі, але й шкіру навколо них, запобігаючи тим самим появі зморщок.

Однак в наш час сонцезахисні окуляри все частіше стають ще й аксесуаром, що підкреслює стиль. І, звичайно ж, усім нам хочеться бути в тренді. Спеціально для цього ми підготували статтю про модні сонцезахисні окуляри 2013 року.

Головна риса сонцезахисних окулярів 2013 року - їх великий розмір, що й додає таємничості образу. При цьому цілком вітаються сміливі кольори і прикраси.

Модель авіатор, настільки популярна в минулому сезоні, не втрачає актуальності, але все-таки поступово витісняється геометричними окулярами, а також окулярами-"метеликами" і "котячими очима".

Найбільш популярна модель нинішнього сезону - "котячі очі". "Котячі" окуляри можуть бути виконані як у строгому чорному кольорі, так і в помітних відтінках, прикрашених різноманітними каменями і металевою фурнітурою. Звірине декорування оправи залишається модним з минулого сезону.

Тренд сезону – великі круглі окуляри з незвичайною формою оправи і лінз. Для підкреслення оригінальної форми дизайнери часто використовують досить масивні оправи контрастних кольорів і яскраві елементи декору.

Дзеркальне покриття різних відтінків і різкий контраст світлої оправи і темних окулярів - ще одна відмінність нового сезону.

Кольори жіночих окулярів літа 2013 року, в основному, стримані - чорний, коричневий, сірий, але деякі дизайнери пропонують також кольорові моделі, які підбираються в тон до одягу. Все частіше львів’яни бажають купить очки ray ban.

Що стосується самих лінз окулярів, у нинішньому сезоні популярністю будуть користуватися окуляри-градієнти, нижня частина в яких поступово висвітлюється. Особливо актуально це для окулярів блакитного кольору, що відрізняються надзвичайною ніжністю і вишуканістю.