Медовий місяць за кордоном. Що треба знати?

Медовий місяць за кордоном. Що не забути?

Ось і наступив медовий місяць, час поїздок в теплі краї і дні веселощів. Період підготовки до весілля залишився позаду. Тепер потрібно відновити сили. Але, куди б Ви не збиралися цього разу, Вам неодмінно варто враховувати деякі основні правила. Перше і найважливіше - збиратися в дорогу потрібно починати заздалегідь.

Для того щоб нічого не забути, складіть список необхідних речей, які Ви візьмете з собою в дорогу. Якщо планується відпочинок за кордоном, обов'язково поміняйте гроші на необхідні банкноти, якими Ви зможете розплатитися при необхідності (як правило, це долари). Не варто обмінювати дуже велику суму. Інші гроші найкраще зберігати на картці.

Якщо Ви їдете в подорож самостійно без супроводу туристичної фірми, обов'язково заздалегідь забронюйте собі місце в готелі. Ця процедура доступна через інтернет. Досить увійти на сайт готелів в інтернеті і вибрати вподобане місце.

Найважливішими документами на кордоні є закордонний паспорт і віза. Подбайте про те, щоб всі документи були в порядку, це дуже важливо. Дуже часто під час перельоту багаж втрачається або його розкривають. Для його збереження потрібно враховувати наступне:

  • Вибирайте надійну, міцну сумку;
  • Не купуйте занадто яскравих валіз, зайва увага до багажу Вам не потрібна;
  • Щоб зберегти вміст сумки в цілісності вибирайте валізи з захистом. Це може бути як звичайний замок, так і кодовий.

Дотримуючись цих порад, Ви уникнете неприємних і несподіваних моментів під час поїздки за кордон.

Вдалого Вам медового місяця!