Макіяж для нареченої

Макіяж для нареченої

Вечірній макіяж для традиційного образу нареченої недоречний - він може здатися вульгарним і грубим. Макіяж нареченої повинен виглядати бездоганно і ввечері, і на фото, і при яскравому денному світлі. Він повинен підкреслювати достоїнства дівчини, бути досить стійким і допомагати приховати наслідки безсонної ночі.

Часто наречені запитують: «Я вмію добре фарбуватися, чи можна мені макіяж на власне весілля робити самій, чи все-таки варто звернутися до професіонала?»

Так, є страхи, що макіяж буде незвичним, але невже це погано? Може пора змінити звичні чорні стрілки і рожеву помаду на коригувальний професійний макіяж. Крім того не завжди у вас в користуванні є стійка косметика.

І головний аргумент на користь професіонала - це нерви. Емоційний стан в урочистий день не стабільний і може вивести з рівноваги навіть криво проведена лінія тремтячою рукою - воно вам треба?

За два тижні до торжества проведіть «репетицію» макіяжу зі своїм професійним візажистом. Звикнете до нового макіяжу. Хоча ця послуга оплачується додатково, але позбавить вас від несподіваного і незвичного результату в день весілля.

Однак отримати помірність дуже важливо. Надлишок косметики - це погано, а коли косметики мало - вас можуть не розгледіти гості і фотографії на пам'ять залишаться тьмяними. Якщо ви хочете справити і на чоловіка, і на гостей незабутнє враження, використовуйте кілька правил.

Якщо ви, в повсякденності, не користуєтеся тоном, то в урочистий день рекомендується нанести на шкіру, будь-якого типу, тональну основу, щоб зробити її більш ніжною, матовою і рівного кольору. Однак багато крему на обличчя наносити не можна, щоб уникнути ефекту маски.

Очі виділяти помірно, бажано дотримуватися макіяжу в сірувато-кавових тонах. Помаду для губ використовуйте натуральних відтінків.

У сумочку подружки нареченої покладіть серветки, пудру, помаду, лак для волосся, шпильки-невидимки і нитки з голками - скільки разів я була на весіллях, завжди щось з цього списку було необхідно або для нареченої, або для гостей. Тому перед весіллям варто провести «контрольні» закупки потрібної косметики. Рекомендую звертати увагу тільки на якісну професійну косметику, можна смотреть орифлейм.

Ці поради підходять всім нареченим, незалежно від їх соціального стану та віку.