Лазерна епіляція перед весіллям: переваги і протипоказання

Лазерна епіляція перед весіллям: переваги і протипоказання

Більшість наречених перед весіллям вирішують провести лазерну епіляцію, щоб позбутися від зайвого волосся. Сьогодні ми вирішили розказати вам більше про цю процедуру і виділити основні її переваги та недоліки.

Що стосується плюсів, то це в першу чергу бездоганно гладка і гарна шкіра. Багато жінок вдаються до епіляції щодня, не рідко травмуючи свій шкірний покрив. Лазерна епіляція безпечно і ефективно вилучить всі небажані волоски назавжди.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Експрес-програма краси для наречених

Після проведення процедури не залишається ні синців, ні опіків, як це буває після фотоепіляції. Лазерна епіляція застосовується як для обличчя, так і для зони бікіні. Щоб досягти бажаного ефекту, потрібно пройти не менше 6-8 процедур. Усе залежить від розміру області епіляції і структури волосся. Епіляція лазером проводиться із проміжками півтора-два місяці. Епіляція над верхньою губою і пахв займає трохи більше часу, ніж епіляція ніг.

Перед лазерною епіляцією потрібна підготовка, важливо, щоб довжина волосся була кілька міліметрів. Не варто використовувати в день епіляції зволожуючі засоби і креми.

ДІЗНАЙТЕСЯ: Чому перед весіллям потрібно відвідувати косметолога

Якщо підрахувати витрати на спеціальні пристрої, віск, необхідні засоби, зрівняти їх з вартістю лазерної епіляції, то явно можна побачити перевагу лазерного видалення волосся. Ефект навіть не зрівняється зі звичайними засобами для видалення волосся.

Побічних реакцій даний вид процедури не має. Протипоказання до застосування лазерної епіляції: вагітність і період лактації, запалення і дерматози в зоні епіляції. Також ця процедура протипоказана людям з онкологією, захворюваннями серця і щитовидної залози. В інших випадках така епіляція рекомендована не тільки жінкам, але й чоловікам.