Лазерна епіляції для наречених

Лазерна епіляції для наречених

Всі наречені прагнуть бути неперевершеними і досконалими в день весілля. Але от тільки досягти досконалості зовсім не просто, і важливою проблемою слабкої половини людства є небажане волосся.

Жорстке волосся на ногах, темні вусики на верхній губі - це не тільки питання естетики, найчастіше це стає причиною серйозних комплексів, низької самооцінки, замкнутості, що заважає не тільки в особистому житті, але й у кар'єрному рості.

Лазерна епіляція має величезну перевагу перед іншими засобами видалення волосся. Звичайно, давно вже розвіяли міф про видалення волосся "за один раз і назавжди", але все-таки саме лазерна епіляція дозволяє набагато більш ефективно боротися з небажаним волоссям, ніж інші засоби.

Порівнювати лазерну методику з "домашніми" засобами - бриттям, застосуванням кремів-депіляторов, використанням воску і побутових епіляторів - не має змісту, оскільки всі ці засоби видаляють тільки саме волосся і не здатні зупинити його ріст, згодом волосяна цибулина відновлюється і волосся виростає заново.

З розвитком технологій лазерна епіляція стала однією з найбільш затребуваних методик лазерної косметології. Довгий час лазерна епіляція рекомендувалася тільки людям зі світлою шкірою і темним волоссям - така комбінація дозволяє значно знизити ризик одержання опіків.

На сьогоднішній день лазерна техніка значно просунулася вперед і ризик одержання опіків для людей з будь-яким кольором шкіри і волосся зводиться до нуля.

Унікальні технології, які пропонує сучасна косметологія, допоможуть вам вирішити будь-які косметичні проблеми і досягти ідеалу швидко і безпечно.