Курс на схуднення!

Курс на схуднення!

Напевно, всі наречені переживають перед весіллям. В цей час важко харчуватися розумно і підтримувати навіть скромний рівень гарного харчування. Багато наречених вимушено або навмисно відмовляються від правильної їжі, або морять себе голодом, або часто їдять нездорову їжу.

Більшість з них щиро бояться, що вони будуть мати надлишкову вагу, будуть виглядати непривабливими в день свого весілля або ще гірше, не зможуть влізти у своє весільне плаття, про яке мріяли.

Тому сьогодні ми вирішили дати вам декілька порад, які обов’язково допоможуть. Починати цю програму варто, принаймні , за 3-4 тижні до весілля і ви побачите позитивний результат.

Отже як швидко схуднути нареченій?

1. Води потрібно багато!

Гідратація є основним принципом в даній дієті. Вода знижує жирові відкладення, знижує целюліт, поліпшує травлення, рятує від темних кіл під очима, і змушує вас почувати себе ситим. Для цього потрібно 2,5 літра води в день. Це найважливіший крок до схуднення.

2. Піші прогулянки тривалістю 10 хвилин щодня

Почніть з цього ... Ви завжди можете збільшити пізніше тривалість ходьби, потім це стає легко, тому що підвищення вашого метаболізму буде давати вам активність.

3. Їжте часто, але тільки невеликими порціями

Не треба голодувати декілька днів, якщо ви прагнете схуднути. У цьому випадку організм починає запасати енергію, і ви навпаки почнете поправлятися, як тільки почнете їсти. Краще робіть не менше 6 прийомів їжі на день. Кожні 3-4 години з моменту, коли ви прокинулися, потрібно що-небудь перекусити.
Ваша разова порція (м'ясо, овочі, вуглеводи) повинна бути не більша, ніж ваша долоня.

4. Їжте здорову їжу

Існує безліч варіацій на тему, що таке здорова їжа, на цю тему написано багато чудових книг, які дадуть вам гарні ідеї. Прочитавши такі книги, ви зможете составить диету бесплатно.

Ці прості методи не тільки допоможуть вам швидко, безпечно і ефективно втратити, принаймні , один розмір одягу, але вони також допоможуть вам почувати себе більш енергійними і здоровими. Не говорячи про те, який позитивний ефект це матиме на вашу шкіру і зовнішній вигляд.

Притримуйтеся цього курсу, і ви будете вражені результатами. Правильно харчуйтеся, пийте багато води і, просто уявляйте, як у вашого нареченого, що побачить вас у вашому весільному платті вперше, відвисне щелепа від захоплення і він втратить дар мови.