Краса ніжок від Клеопатри

Краса ніжок від Клеопатри

Біжимо, квапимося, застрибуємо в транспорт, на ходу поправляючи застібку туфель ... Часто - на дуже високому каблуці, на незручній колодці, згідно з останнім писком моди. Жіночі ніжки, які так багато значать для чоловіків, як правило, не отримують такої ж палкої турботи і любові від жінок. Буває, нам ніколи навіть зробити педикюр! Проте напередодні весілля корисно було б повернути твоїм ногам легкість і відчуття комфорту. Для цього існує приголомшлива можливість - парафінотерапія для ніг.

Ця процедура існувала ще за часів Клеопатри, яка, до речі не обмежувалася тільки ногами. Кажуть, в її розпорядженні завжди був раб, який топив віск і наповнював його екстрактами троянди, ароматичними оліями і мінеральними солями.

Основна корисна властивість парафіну - його теплоємність разом з низькою теплопровідністю. При проведенні процедури використовують рідкий розплавлений парафін, збагачений корисними екстрактами і добавками. Його накладають на шкіру шарами, однак обпектися не вдасться - гарячий парафін дуже повільно віддає тепло, поступово зігріваючи твої ніжки. Але цей ефект дуже корисний, тому що під час такого повільного зігрівання розкриваються пори шкіри, розм'якшується її верхній (роговий) шар, збільшується міжклітинний простір. Завдяки цьому, парафінотерапія так корисна ногам з сухими ділянками шкіри, мозолями, огрубілими ділянками і ступнями. Після процедури ніжки стають ніжними, як у дитини!

А найголовніший ефект парафінотерапії - приголомшлива легкість ніжок. Приплив крові при нагріванні шкіри ступень надає чудову релаксуючу дію. При цьому, остигаючи, парафін має властивість зменшуватися в об'ємі, щільно охоплюючи певну ділянку шкіри. Тобто спочатку він її розтягує - нагріваючи, а потім стискає - остигаючи.

Сьогодні такі послуги як лазерная эпиляция, парафінотерапія пропонують численні салони краси, а відвідувачки цих салонів шалено задоволені результатами. Тому почни процедури трохи наперед, і тоді до весілля твої ніжки будуть готові!